ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Citotel Porte De Camargue

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit gezellige familiehotel is perfect gelegen op loopafstand van het bruisende stadscentrum. Bij aankomst werden we vriendelijk ontvangen en konden we onze fietsen veilig stallen. De kamer was schoon en het dakterras was een prachtige toevoeging! Ik kan dit hotel zeker aanraden voor een prettig verblijf.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De kamer is compact en bescheiden, maar wel netjes en opgeruimd. Het bed is heerlijk comfortabel en er is een dakterras waar je 's avonds kunt ontspannen na een dag vol bezienswaardigheden. Het hotel heeft een ideale ligging, dichtbij het bruisende centrum maar in een vredige omgeving. Parkeren op straat is doorgaans geen probleem en gratis.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Gelegen aan de rand van Arles, biedt dit knusse hotel een uitstekende locatie om zowel het centrum te verkennen als gemakkelijk met de auto naar nabijgelegen plekken te reizen. Ondanks de niet zo opvallende buitenkant, herbergt het interieur een verborgen schat die al vanaf de entree een warm en uitnodigend gevoel geeft. De receptieservice is professioneel en hoffelijk, hoewel niet de hele dag beschikbaar. De kamers zijn ruim genoeg, brandschoon en heerlijk stil. Op het bovenste niveau is er een zonneterras, perfect voor ontspanning. Hoewel er geen eigen parkeergelegenheid is, is er voldoende gratis parkeergelegenheid in de buurt. De overnachtingsprijs is zeer redelijk en het ontbijt wordt geserveerd in een sfeervolle ruimte op de begane grond, compleet met een biljarttafel. Als alternatief zijn er genoeg bakkerijen, bars en patisserieën in de buurt waar lokale lekkernijen te proeven zijn. Onze meerdaagse ervaring in dit hotel was zeer positief en mochten we Arles opnieuw bezoeken, zouden we zeker terugkeren naar deze plek.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Verder dan de eerste indruk kijken loont. Hoewel de entree niet direct uitnodigend oogt, biedt deze accommodatie verrassend schone kamers die recent zijn opgeknapt. De frisse lakens en comfortabele bedden zorgen voor een aangenaam verblijf. Daarnaast ligt de locatie op een steenworp afstand van het centrum, waardoor het een handige en prettige keuze is.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit charmante Franse hotel is een pareltje. Alles is piekfijn in orde: het is brandschoon, het personeel is uiterst gastvrij en spreekt zelfs Engels



© 2007-2025 ReisChecker.nl