ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Laumon

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De badkamer was redelijk netjes, maar de douche was kapot en er lag een zeil op de vloer in plaats van tapijt in de kamer.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het hotel was oké, al waren de kamers nogal gehorig. Misschien hadden wij gewoon pech met onze buren. De kamers waren wel schoon en het ontbijt was goed verzorgd. De ligging van het hotel ten opzichte van het centrum was prima.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het appartement is prachtig ruim en onberispelijk schoon. Het ontbijt was uitgebreid en heerlijk, geserveerd door bijzonder vriendelijk personeel. De centrale ligging maakte alles gemakkelijk bereikbaar, en de eigen parkeergarage was een bonus. Zeker een verblijf waard en een aanrader! Met vriendelijke groet, Henry Fobbe

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het hotel was keurig en fris, met een gastvrije sfeer. Helaas hebben we geen gebruik gemaakt van het ontbijt, dus daar kan ik geen oordeel over geven. De bedden waren echter veel te hard en de veren waren duidelijk voelbaar, waardoor ik gedurende 6 nachten last had van lichamelijke klachten.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Onze kamer was basic ingericht met een eenvoudige stoel, bed en een badkamer met douche. Helaas ontbraken een koelkast en andere extra's zoals een waterkoker of koffiemachine in de kamer. Gelukkig kon je in de gemeenschappelijke ruimte terecht voor een heerlijke kop koffie voor slechts 1 euro. Het personeel was ontzettend vriendelijk en hulpvaardig, hoewel er geen bar was voor een drankje in de avond. Gelukkig was er wel een automaat met frisdrank en snacks beschikbaar. De metro was op loopafstand en in de nabijheid van het hotel waren er restaurants en bars met redelijke prijzen. Al met al hebben we een aangenaam verblijf gehad.

Melden


Reisperiode: oktober 2015

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging8
  • Service9
  • Verzorging9
  • Voorzieningen7

Zeer net en goed hotel, aardig en vriendelijk personeel en een goed ontbijtbuffet. gelegen op 2 minuten lopen van een groot metrostation en het centrum van Barcelona makkelijk bereikbaar.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl