ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Zatoka

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Fantastisch hotel waar ik heb genoten van een heerlijk verblijf. De kamers waren ruim, brandschoon en ongelooflijk comfortabel. De gangen waren prachtig ingericht en de locatie van het hotel was perfect. Ik verbleef slechts één nacht, maar had het genoegen van maar liefst drie comfortabele bedden. De werkelijkheid overtrof zelfs de foto's dankzij het grote raam dat voor veel lichtinval zorgde. Het design van het gebouw op zich was al een blikvanger! Eén klein minpuntje was het ontbreken van een koelkast op de kamer, maar dat mocht de pret niet drukken. Het feit dat er een supermarkt in de buurt was, maakte het gemis van een koelkast goed. Al met al een geweldige ervaring waar ik enkel complimenten voor kan geven!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Goed, maar niet opvallend.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel biedt een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding dankzij het heerlijke ontbijt dat wordt aangeboden. Je krijgt waar voor je geld en het is zeker de moeite waard om hier te verblijven.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een prachtig hotel met een gastvrije en vriendelijke sfeer.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De kamers zijn keurig en brandschoon. De badkamer is lekker ruim en voorzien van een luxe regendouche. Het personeel in het restaurant is uitzonderlijk vriendelijk en het ontbijt is voortreffelijk. Binnen 10 minuten ben je met de bus in het bruisende centrum, en dat voor een klein bedrag. Een absoluut geslaagd verblijf!

Melden


Reisperiode: september 2015

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging7
  • Service9
  • Verzorging9
  • Voorzieningen7

Uitstekend voor een paar dagen Gdansk. Buiten centrum maar uitstekend met de bus te bereiken. Ontbijt uitstekend, kamers en inrichting eveneens uitstekend. WIFI op plekken slecht, o.a. in onze kamer. Helaas geen mogelijkheid om na een lange dag Gdansk nog even een borrel te drinken. Hotel is spatje nieuw en dat is te zien!! Volgens personeel komt er nog wel een bar. Resumerend: als we weer naar Gdansk gaan (en die kans is levensgroot: prachtige stad met veel sfeer) dan gaan we weer naar Zatoka!

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl