ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Riu Monica

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging9
  • Service6

Voor de tweede keer verbleven we in dit hotel en opnieuw was het een uitstekende ervaring. De ligging van het hotel is perfect, direct aan zee en op loopafstand van het centrum van Nerja. De kamers waren comfortabel en het eten was lekker, al was de animatie deze keer minder dan de vorige keer. Een belangrijke tip: als je met de bus naar de markt in Nerja gaat, wees dan extra voorzichtig met je spullen bij het in- en uitstappen bij de bushalte. We hebben voor de tweede keer gezien dat er vrouwen zijn die in de drukte bij het in- en uitstappen van de bus spullen en tassen stelen. Deze dievegges mengen zich onder de (meestal oudere) toeristen en slaan toe.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging7
  • Service9

Ik ben net terug van een weekje weg en ik heb echt genoten van het hotel waar ik verbleef! Het hotel bevindt zich vlakbij een gezellig strandje met een leuk eettentje. Hoewel het hotel wat ouder is, wordt het goed onderhouden en is het er altijd schoon. De omgeving biedt ook genoeg vermaak, zoals winkelen in het schattige stadje of het verkennen van de prachtige druipsteengrotten. Voor slechts €8 kun je met de bus naar Málaga, maar let op dat je de directe bus neemt, anders ben je mogelijk twee uur onderweg.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging9
  • Service9
  • Kindvriendelijkheid6

Ons verblijf in dit hotel was fantastisch! Het personeel was enorm vriendelijk en behulpzaam, en het eten was verrukkelijk. Een klein minpuntje was dat de bedden aan de harde kant waren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Ligging5
  • Service1

Dit hotel heeft dringend een make-over nodig en dat is niet alleen vanwege het verouderde interieur. De maaltijden worden slordig geserveerd, de matrassen zijn doorgezakt en het zwembadwater is veel te koud. De Belgische vakantiegangers zijn op één hand te tellen, terwijl het lijkt alsof het hotel wordt overspoeld door Duitse gasten. De receptiemedewerkers geven weinig informatie over de omgeving en het openbaar vervoer, waardoor je vaak zelf alles moet uitzoeken. Als overwinteraar heb je geen inkijk gehad in de kamerindeling, met als resultaat een terras zonder zon dat daardoor onbruikbaar is. Een appartement voelt te eenzaam aan voor een alleenstaande zoals ik. Bovendien is het dorpje te afgelegen en is het lastig om bijvoorbeeld naar Malaga te reizen zonder eigen vervoer. Dit is zonder twijfel het minst prettige verblijf in een Riu-hotel dat ik ooit heb ervaren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging9
  • Service8

De algehele beleving is zeer positief. Het uitzicht is prachtig en de omgeving straalt rust uit.





© 2007-2025 ReisChecker.nl