ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Lochmühle

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Wat een interessante ervaring! Dit hotel wordt gerund door een Chinese eigenaar, wat op zichzelf geen probleem is. Echter, de kwaliteit van het hotel lijkt niet helemaal overeen te komen met de hoge beoordeling van 4.8 sterren die het heeft gekregen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Prachtig hotel met een vriendelijke sfeer. Het ontbijtbuffet was heerlijk en de medewerkers waren erg gastvrij. Wel merkten we nog wat renovatiewerkzaamheden op die plaatsvonden na de overstroming die vier jaar geleden plaatsvond.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Na een zware overstroming heeft het hotel een grondige renovatie ondergaan. Hoewel de werkzaamheden nog niet zijn afgerond, worden de kamers al tegen hoge tarieven verhuurd. Helaas mist het hotel nog steeds de warme uitstraling die je verwacht. Ook is er een tekort aan parkeergelegenheid. Mijn voorkeur gaat voortaan uit naar een gezellige herberg.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Als een feniks die herrijst uit de as, heeft het Mayhotel de ver verwoestende watersnood van 2021 weten te overwinnen en schittert nu als een eigentijds en aantrekkelijk hotel. De kamers zijn modern en sfeervol ingericht, met comfortabele bedden en luxe badkamers die perfect zijn voor een ontspannen vakantie. Het vriendelijke personeel doet er alles aan om je verblijf zo aangenaam mogelijk te maken. Het prachtige Ahrtal herstelt langzaam zijn oorspronkelijke schoonheid en de smaak van de lokale wijnen is onverminderd heerlijk. Of je nu een weekendje weg wilt of een langer verblijf, ik kan iedereen aanraden hier op vakantie te gaan. Echt een aanrader!

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl