ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Tanote Villa Hill

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een prachtig resort op een unieke locatie - slechts een korte wandeling van vijf minuten naar de betoverende baai, zij het met wat heuvels om te beklimmen. Het resort beschikt over twee indrukwekkend grote zwembaden en ruime kamers met royale balkons. Hoewel het afgelegen ligt en er beperkte eetgelegenheden in de omgeving zijn, is dat geen enkel probleem gezien de uitmuntende keuken van het resort. Het personeel is buitengewoon gastvrij en vriendelijk, altijd bereid om je meerdere keren per dag gratis naar de pier te brengen of op te halen. De baai is een paradijs voor snorkelliefhebbers, met de mogelijkheid om direct vanaf het strand de onderwaterwereld te verkennen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Zoek je een avontuurlijke ervaring met onverwachte gasten zoals kakkerlakken en rode mieren? Dan is deze accommodatie precies wat je zoekt! De kamers laten te wensen over, vooral de hygiëne in de badkamer laat veel te wensen over. Tijdens onze wasbeurt belandden er tot onze verbazing vijf kledingstukken van iemand anders bij onze spullen... Het hotel zelf heeft een prachtig zwembad met een rustgevend uitzicht, maar het restaurant laat te wensen over. De smoothies waren niet te drinken en de porties van de gerechten waren karig. De locatie is erg afgelegen, zoals we van tevoren wisten. Om ergens te komen moet je echt een scooter huren of een prijzige taxi nemen. Gelukkig ligt het hotel aan een baai waar je prachtig kunt snorkelen. Dat is zeker een pluspunt van deze plek!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Tijdens ons verblijf genoten we van een geweldige familiekamer met uitzicht op een betoverende baai. Het was fantastisch om te snorkelen in het kristalheldere water, waar het koraal bijna tot aan de kust reikte en we prachtige vissen konden bewonderen. Het restaurant bood een variatie van heerlijke Thaise gerechten en enkele westerse opties. We waren aangenaam verrast door de pittigheid van het 'medium spicy' gerecht - het was écht pittig! Het ontbijt was ook uitstekend verzorgd, met de mogelijkheid om een vers bereide omelet te bestellen van het buffet. Het personeel was ontzettend vriendelijk en behulpzaam, wat ons verblijf nog aangenamer maakte. Het enige kleine minpuntje was dat het verkennen van het eiland het beste per scooter kon gebeuren, aangezien de steile wegen niet ideaal waren voor wandelaars. Al met al, een absolute aanrader!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een schitterende omgeving! Met een adembenemend uitzicht op de zee en een serene rust ver weg van alle drukte, is deze plek echt een pareltje (maar houd er rekening mee dat je vaak een taxi moet nemen of een scooter moet huren om ergens te komen). Je kunt via een schilderachtig pad afdalen naar een van de prachtigste snorkelplekken van Koh Tao. De kamers zijn ruim en mooi ingericht, hoewel sommige wel wat liefde en aandacht kunnen gebruiken. Er zijn twee grote zwembaden waar je kunt genieten van het fantastische uitzicht.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Dit hotel op Koh Tao scoort redelijk goed, maar heeft wel wat minpunten die aandacht verdienen. De locatie nabij Tanote beach is ideaal voor snorkelliefhebbers, met een prachtig uitzicht en een mooi zwembad binnen handbereik. Echter, de staat van de kamers laat te wensen over, met problemen zoals een moeilijk sluitende schuifdeur, schimmel in de douche en een airco die niet goed koelt. Het personeel zou ook wel wat vriendelijker mogen zijn, aangezien sommigen niet eens de moeite nemen om te groeten. De nabijheid van Tanote beach heeft zijn voordelen, maar betekent ook dat je verder weg bent van het centrum. De shuttle service is handig, maar de prijs voor een korte rit buiten de schema's is naar Thaise normen belachelijk hoog. Opmerkelijk is het gebrek aan alternatieven, aangezien het huren van een scooter met steile wegen en een gezin niet de meest veilige optie is. Voor de prijs die je betaalt, zou je meer kwaliteit verwachten, vooral in vergelijking met andere accommodaties in Thailand. Helaas lijken oplichting praktijken met songthaew's op dit eiland een normaal verschijnsel te zijn.

Melden


Reisperiode: augustus 2014

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging9
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid8
  • Verzorging8
  • Voorzieningen8

Hotel licht op een berg met uitzicht op het dal met de zee, prachtig complex met een mooi groot zwembad. Eten in het hotel was goed, maar met een (hele) grote groep tegelijk eten duurt erg lang. Het pad naar de baai was lastig en avontuurlijk om te begaan (niet aan te raden voor mensen die slecht ter been zijn) maar in de zee prachtige plek om te snorkelen.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl