ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Pension Gerhard

Beoordelingen

Reisperiode: augustus 2011

  • Prijs / kwaliteit3
  • Ligging1
  • Service3
  • Kindvriendelijkheid1
  • Verzorging4
  • Voorzieningen1

Het pension is behoorlijk afgelegen en biedt weinig voorzieningen, wat snel tot verveling kan leiden, vooral bij de kinderen. De kamers en het ontbijt waren acceptabel, maar het diner voldeed niet aan onze verwachtingen, met name niet die van de kinderen. Het parkeren was zeker een probleempje. Willingen bleek niet zo levendig te zijn als we hadden gehoopt; we hadden gedacht dat het meer te bieden zou hebben, vergelijkbaar met Winterberg, waar de sfeer een stuk gezelliger is. De volgende keer zullen we op zoek gaan naar iets dichterbij de levendigheid en voorzieningen.



Reisperiode: augustus 2011

  • Prijs / kwaliteit2
  • Ligging1
  • Service2
  • Kindvriendelijkheid1
  • Verzorging2
  • Voorzieningen2

Het pension bevindt zich in een rustig straatje in een woonwijk met beperkte parkeergelegenheid. Bij aankomst moesten we even wachten omdat er niemand aanwezig was. De kamer had een wat ouderwetse uitstraling, met schimmel in de douche en losse douchestang, en het duurde lang voordat het water op temperatuur was. De gastvrouw leek niet al te vriendelijk, vooral omdat we via een online platform hadden geboekt en geen gebruik wilden maken van het diner. Voor toegang tot de wellnessruimte in de kelder moesten we extra betalen, maar helaas was de sauna niet schoon en de jacuzzi buiten werking en vies. De openbare toilet beneden was ronduit smerig. Het bijzetbed had een slechte matras. We hebben geen Sauerlandkaart ontvangen, hoewel we wel toeristenbelasting hebben betaald. Het ontbijt was karig en de vleeswaren vertoonden verkleurde stukken. Het brood was taai. In het nabijgelegen dorp Usseln was weinig te beleven, zelfs de skipiste stelde weinig voor. Willingen, op ongeveer 10 minuten rijden, bood slechts een winkelstraat met weinig variatie en enkele zitgelegenheden. Er was weinig te doen voor kinderen. 's Avonds zaten we even aan de bar, maar de gastvrouw leek meer bezig te zijn met haar bekenden en haar eigen drankconsumptie dan met het professioneel runnen van de zaak. Voorheen gingen we 3 jaar op rij naar Winterberg, en volgende keer zullen we daar weer naartoe gaan omdat het veel meer te bieden heeft.



Reisperiode: juli 2010

  • Prijs / kwaliteit3
  • Ligging1
  • Service3
  • Kindvriendelijkheid1
  • Verzorging3
  • Voorzieningen2

In een afgelegen steegje in het dorp Usseln bevindt zich dit pension, waar het lastig kan zijn om een parkeerplek te vinden. Bij aankomst was onze kamer nog niet gereed, dus hebben we wat rondgewandeld, maar er viel niet veel te beleven in het dorp. De deur van de douchecabine schoof moeizaam en de douchestang zat los. Ook liet de hygiëne van het toilet te wensen over. De wellnessruimte in de kelder was niet erg schoon en slechts half operationeel, tegen extra kosten. Tot onze verbazing kregen we geen gratis Sauerlandkaart, terwijl dit bij het inchecken wel zou horen. Het ontbijt was prima, maar de koffie smaakte niet lekker en het brood op het buffet leek niet vers. 's Avonds hebben we wat gedronken aan de bar, maar de sfeer was niet erg gezellig en de gastvrouw kwam slechts af en toe langs zonder veel te zeggen. Nadat we hoorden dat Usseln ook eigen skipistes zou hebben, zijn we gaan informeren. Helaas vonden we de piste niet bijzonder en niet geschikt voor wintersport. Hoewel Willingen meer pistes heeft, mist het de levendigheid en mogelijkheden van Winterberg. Al met al kunnen we Usseln en dit pension niet echt aanraden.



Reisperiode: mei 2011

  • Prijs / kwaliteit3
  • Ligging2
  • Service3
  • Kindvriendelijkheid1
  • Verzorging3
  • Voorzieningen2

De parkeergelegenheid is beperkt en de locatie is nogal afgelegen. In het nabijgelegen dorp Usseln is weinig te beleven, dus je moet met de auto naar Willingen of Winterberg voor activiteiten. Het ontbijt was teleurstellend met verkleurde vleeswaren en lauwe sinaasappelsap. Overdag was er weinig tot geen personeel aanwezig. De pistes in Usseln zijn van slechte kwaliteit, dus voor betere ski-ervaringen kun je beter naar Winterberg gaan. De gedeelde toiletten en sauna waren vies en slechts de helft van de faciliteiten in de sauna waren operationeel.



Reisperiode: augustus 2011

  • Prijs / kwaliteit3
  • Ligging1
  • Verzorging3
  • Voorzieningen2

Het pension ligt erg afgelegen en parkeren is een uitdaging, wat lokale bewoners duidelijk niet waarderen. De kamers zouden een opknapbeurt kunnen gebruiken, vooral de douches die schimmel en loszittende douchestangen hadden. Er zijn weinig voorzieningen voor zowel volwassenen als kinderen, waardoor de laatsten zich snel verveelden. In Usseln zelf is er weinig te beleven. Het ontbijt was teleurstellend met oud brood, en de gastvrouw was niet echt vriendelijk tegenover de kinderen. We hebben geen Sauerlandkaart ontvangen, wat ons veel kortingen heeft gekost. Voor wintersport is de locatie ook niet ideaal, aangezien de pistes van Usseln niet veel voorstellen en je beter naar Willingen of Winterberg kunt gaan. Bij het uitchecken moesten we ook nog toeristenbelasting betalen, maar geen idee wat die "Sauerlandkaart" inhoudt. De toiletten beneden waren vies en de wellnessruimte liet te wensen over, de jacuzzi was zelfs buiten gebruik. Gezien de prijs hadden we betere ervaringen in Winterberg, met meer faciliteiten en een gezelligere sfeer. Voor ons was Usseln en pension Gerhard eenmalig.





© 2007-2025 ReisChecker.nl