ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Camping RCN Belledonne

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een prachtig vakantieoord is dit zeg! De locatie is werkelijk adembenemend, omringd door majestueuze bergen. Een grote groep Nederlandse gasten draagt bij aan de gezellige sfeer, de service is uitstekend en het zwembad is werkelijk schitterend. Absoluut een aanbeveling waard!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Onlangs verbleven we een paar dagen in een prachtige accommodatie die we via een speciale gelegenheid hebben gekozen. De omgeving was fantastisch en het personeel was ontzettend aardig en behulpzaam. We hopen zeker in de toekomst terug te kunnen keren. Onze oprechte dank voor de gastvrijheid. Het was een heerlijke ervaring! Familie Schols



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De camping is echt een pareltje, typisch voor de kwaliteit die je van RCN campings gewend bent. Alles is tot in de puntjes verzorgd en de accommodaties ademen een Franse sfeer. De standaard is hier net ietsje hoger dan wat je in Nederland gewend bent, wat het verblijf extra bijzonder maakt. Bij aankomst werden we hartelijk verwelkomd en het hele personeel staat altijd voor je klaar. De ligging van de camping is werkelijk schitterend, met een adembenemend uitzicht op de omliggende Alpen. Wij genieten hier echt met volle teugen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Al jaren bezoeken we RCN Belledonne, zowel in de zomer als in de winter. De locatie is prachtig met ruime kampeerplekken en een heerlijk zwembad voor de zomermaanden. Op slechts 5 minuten rijden van de camping vind je de skilift naar een sneeuwzeker skigebied met fantastische pistes en weinig drukte. Het personeel van de camping is vriendelijk en staat altijd voor je klaar. Een suggestie voor verbetering: tijdens ons eerste winterbezoek was er meer sfeer bij het restaurant. Er klonk muziek en buiten brandde een gezellig vuur op het terras. Dit jaar was de sfeer wat minder, terwijl er zeker ruimte is om er meer van te maken. Het zou leuk zijn om na een dag skiën lekker op het terras te kunnen ontspannen met een drankje, vooral omdat er in het dorp bij de skilift weinig gelegenheden zijn.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ons verblijf op de camping was fantastisch! We waren erg blij met onze plek en het vriendelijke personeel maakte het nog beter. Alles was tot in de puntjes verzorgd, van het terrein en het zwembad tot het sanitair. De ruime kampeerplekken waren perfect opgesteld, waardoor je volop privacy had en geen last had van de buren.





© 2007-2025 ReisChecker.nl