ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Campanile La D

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Fantastisch!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel biedt eenvoudige, maar stijlvolle accommodaties en een uitgebreid ontbijtbuffet voor een aangenaam verblijf.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Het personeel was vriendelijk en het ontbijt was redelijk, maar helaas was het buffet beroofd door een groep toeristen en was het restaurant een chaos. Het avondeten was wel lekker en de kamer was netjes, alhoewel het grote licht niet werkte en de douche niet goed functioneerde. Daarnaast kwam er koude lucht van onder het raam en was de parkeerplaats regelmatig bezet door bezoekers van een nabijgelegen evenementenhal. Gisteravond was er een luid feest met muziek tot diep in de nacht. Al met al zou ik dit verblijf niet direct aanraden.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Dit hotel is echt geen aanrader. Bij aankomst werkte de airconditioning niet en na veel gedoe kregen we een andere kamer waar de airco nog steeds niet goed werkte. De medewerker bij de receptie sprak geen Engels, dus moesten we communiceren via Google Translate. Het hotel ligt naast een evenementenhal waar tot laat in de avond harde muziek te horen was. Het was onmogelijk om 's nachts een raam open te laten vanwege het lawaai en de niet-functionerende airco. De kamer werd wel elke dag schoongemaakt, maar we kregen drie dagen lang geen schone handdoeken. Bovendien werkte ons kamerpasje elke avond niet bij terugkomst, dus moesten we telkens terug naar de receptie. De kamer was duidelijk verouderd. Voor onze volgende reis naar Parijs zoeken we zeker een ander hotel uit.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Mijn advies voor wie een plek zoekt om te verblijven: kies niet voor dit hotel, maar ga voor het nabijgelegen l'Amandier. Onze ervaring hier was namelijk teleurstellend. Toen we aankwamen na telefonisch te hebben geboekt, begon alles nog vriendelijk bij de receptie. We werden om onze gegevens gevraagd, onze voorkeuren voor het ontbijt en parkeren werden genoteerd. Maar toen we probeerden de waarborg van 50,00 euro per kamer te betalen met onze bankkaarten, weigerde de betaalterminal keer op keer. De houding van de dame aan de balie veranderde van hulpvaardig naar bijna arrogant. Ze schoof de schuld op onze banken of ons krediet, wat niet het probleem was. Zelfs toen we voorstelden om contant te betalen of via overschrijving, werd dit idee resoluut van tafel geveegd. Haar houding werd steeds onvriendelijker en ze negeerde ons compleet. Uiteindelijk kregen we te horen dat dit probleem 'soms' voorkwam en als er geen oplossing was, werd de klant simpelweg geweigerd. Met deze behandeling besloten we zonder excuses of hulp ergens anders heen te gaan. Dus mijn tip: kies voor l'Amandier. Hier werden we (zonder reservering vooraf) vriendelijk geholpen zonder gedoe over betalingen. De prijs was vergelijkbaar en de kamers waren veel beter. Het hotel straalde gezelligheid uit en het personeel was uiterst vriendelijk en behulpzaam.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl