ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Coast Harbourside And Marina

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ons verblijf hier was absoluut fantastisch en overtrof al onze verwachtingen! Dit was mijn eerste keer in Victoria en ik voelde me meteen als een VIP-gast. We kregen een onverwachte upgrade, een cadeaubon voor het restaurant en een verrukkelijk dessert op onze kamer. Het uitzicht op de haven vanuit onze kamer was adembenemend. Hoewel we het restaurant niet hebben kunnen uitproberen, hebben we enorm genoten van ons overnachtingsverblijf en een verfrissende duik in het zwembad. Het gastvrije serviceteam heeft ons echt in de watten gelegd! Dit was mijn eerste keer bij een Coast Hotel en ik ga hier zeker nog eens terugkomen. Dankjewel voor de geweldige ervaring!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ons verblijf in het hotel was werkelijk fantastisch. Alles was onberispelijk schoon en het personeel was enorm professioneel en vriendelijk. Zelfs voor mijn kleine wensen deden ze buitengewoon hun best om ervoor te zorgen dat ik me comfortabel en tevreden voelde, waardoor we ons echt als een prioriteit behandeld voelden. De omgeving van het hotel is schilderachtig en charmant. Zonder twijfel zullen wij als gezin terugkeren. Dank jullie wel!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit was onze eerste keer in dit hotel en we hebben hier twee nachten doorgebracht. De service was buitengewoon en het personeel was bijzonder hartelijk. Onze kamer was prachtig en brandschoon. Helaas waren alle kamers met uitzicht op de haven al bezet, maar ons gedeeltelijke uitzicht stelde allesbehalve teleur. De bedden, kussens en dekens waren uiterst comfortabel. Zowel het bubbelbad, het zwembad als de sauna waren heerlijk ontspannend. De fitnessruimte was ook top. Het hotel bevindt zich op loopafstand van de levendige vissersmarkt op de haven. Echter, er waren twee nadelen die ik wil noemen. Allereerst maakte de airconditioning erg veel lawaai, wat mijn nachtrust verstoorde doordat deze steeds aan en uit ging met luide klikken. En ten tweede, de parkeerplaats was beide nachten vol, waardoor we naar de receptie moesten om toestemming te vragen om aan de voorkant te parkeren. Gratis parkeergelegenheid zou een fijne toevoeging zijn, vooral voor gasten die langer dan één nacht blijven. Het zou ook prettig zijn als er badjassen op de kamers zouden zijn. Zie hieronder een foto die ik heb gemaakt vanuit de kamer met gedeeltelijk uitzicht.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel overtrof al mijn verwachtingen en was veruit een van de meest bijzondere plekken waar ik ooit verbleven heb. Bij het inchecken werden we verrast met de titel 'gast van de dag', wat resulteerde in verschillende leuke verrassingen en extra's. Samen met mijn partner voelden we ons direct thuis en hebben we volop genoten van de culinaire hoogstandjes in het restaurant en het adembenemende uitzicht op de haven vanaf ons eigen balkon. De locatie was perfect: dicht bij alle benodigdheden, maar ver weg van de drukte en toeristenmassa. De kamer was niet alleen brandschoon, maar ook nog eens ruim en comfortabel. Zonder twijfel zou ik hier in de toekomst opnieuw willen verblijven!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is echt een aanrader! Gelegen vlakbij de Fisherman's Wharf, waar je de beste fish and chips kunt proeven. Het hotel heeft zelfs een visrestaurant, wel wat aan de prijzige kant, maar het eten is vast heerlijk. In de bar kun je 's avonds genieten van het lunchmenu, dat ook zeker de moeite waard is. Als je de stad wilt verkennen, kun je de shuttle nemen of een mooie wandeling maken langs het water van 15 tot 20 minuten. Na 9 uur stopt voor het hotel de aquataxi, een handige manier om terug te keren vanuit het centrum. De kamers waren comfortabel, al was de airco wat aan de luide kant. Het personeel bij de receptie is erg vriendelijk en gastvrij.



© 2007-2025 ReisChecker.nl