ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Radisson Sas Plaza

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Fantastisch verblijf in dit hotel! We hebben twee nachten doorgebracht op de 32e verdieping in kamer 3205, waar we werden getrakteerd op een adembenemend uitzicht op de zonsondergang over de stad in het westen. De locatie van het hotel is ideaal, op slechts 5 minuten lopen van het centraal station en diverse winkels. De kamer was ruim, luxe en van alle gemakken voorzien. Het kingsize bed, de comfortabele lounge stoel en de voorzieningen zoals een airco, flatscreen tv, minibar en koffie- en theefaciliteiten maakten ons verblijf extra aangenaam. Ook de badkamer met ligbad, shampoo, strijkplank en strijkijzer en kluisje waren een fijne toevoeging. Het ontbijt was uitgebreid en van hoge kwaliteit. Er was een ruime keuze aan brood, kaas, vleeswaren, zoetigheden, warme gerechten zoals bacon, worstjes en eieren, diverse soorten fruit, gebak, vis en ontbijtgranen. Kortom, een geweldige ervaring die we zeker zullen aanbevelen aan anderen!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Het hotel bevindt zich in een levendige buurt, met gemakkelijke toegang tot het treinstation via een brug. Bij binnenkomst in de lobby word je begroet door een zure zweetgeur, en de kamers ogen wat verouderd. De kussens zijn niet al te best en de airco kan nogal lawaaierig zijn. Bij aankomst wordt de rooftopbar op de 33e verdieping gepromoot, maar als je met een kind binnenkomt, word je vriendelijk verzocht om elders te gaan, vanwege de aanwezigheid van alcohol. Zelfs als je geen alcohol nuttigt, is het kind niet welkom op de bar.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit prachtige hotel heeft een geweldige locatie, direct naast het centraal station van Oslo. Hier vandaan kun je gemakkelijk de trein, tram, metro en bus nemen, of gewoon te voet het centrum verkennen. Het ontbijt in dit hotel is absoluut een hoogtepunt. Het uitgebreide buffet biedt een grote variëteit aan luxe opties. Daarnaast is het personeel bijzonder vriendelijk en gastvrij. De badkamer is goed uitgerust met allerlei toiletartikelen en op de kamer kun je genieten van heerlijke koffie, thee en chocolademelk. In de lichte kledingkast vind je zelfs een strijkplank en -ijzer, wat erg handig is als je snel iets netjes wilt maken. Hoewel ik geen gebruik heb gemaakt van de automatische minibar, vond ik het handig dat alles automatisch op je rekening wordt bijgeschreven. Het uitchecken gaat heel makkelijk en snel, vooral omdat je gewoon bij het ontbijt je sleutel kunt achterlaten. De checkout-tijd van 12 uur is ook erg prettig, waardoor je rustig kunt vertrekken. Kortom, dit hotel is absoluut een aanrader!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Na een teleurstellende ervaring in Thon Hotel Cecil, was dit een verademing. Het hotel is trendy en de kamers, hoewel compact, zijn comfortabel. De bar op de bovenste verdieping biedt een prachtig uitzicht over Oslo. De locatie is ideaal, direct tegenover het station. Het ontbijt was overvloedig en heerlijk. De ligging is geweldig. Ik ben zeker van plan om terug te komen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Alles was perfect. De locatie is echt top, vlakbij het treinstation en dicht bij alle belangrijke bezienswaardigheden. Het enige minpuntje is het onveilige gevoel dat Oslo 's avonds kan geven in sommige wijken. Zou je hier je eigen kind wel alleen laten rondlopen?



© 2007-2025 ReisChecker.nl