ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Bergere Opera

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Dit hotel verdient geen aanbeveling van mijn kant. De kamers zijn zo krap dat de badkamerdeur amper open kan en je bijna vast komt te zitten in de kleine badkamer. De inrichting is somber en ouderwets. Het ontbijt was teleurstellend en ook nog eens prijzig. Gelukkig was het overige wel in orde.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Dit hotel laat flink wat te wensen over. Het vertoont duidelijke tekenen van slijtage en gebrek aan onderhoud. De kamers zijn niet bepaald aantrekkelijk en nogal aan de kleine kant, en de bedden bieden weinig comfort. Je mag dan wel wat geld besparen door hier te verblijven, maar de ervaring compenseert dat niet. Het ontbijt is evenmin om over naar huis te schrijven en voegt niet veel waarde toe aan je verblijf. Wat wel een pluspunt is, is het vriendelijke en hulpvaardige personeel, en de uitstekende ligging met restaurants, bars en vervoersmogelijkheden in de buurt. Echter, het hotel zelf laat te wensen over en kan beter vermeden worden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De beste troef is de gunstige ligging in een chique buurt van Parijs, nabij de Opera en de L'Fallet Galleries. De receptie oogt gedateerd, zoals te zien is op de foto's. De kamers zijn compact en eenvoudig, met kleine badkamers. Gelukkig zijn de bedden comfortabel. Helaas ontbreekt het aan airconditioning, wat niet ideaal is tijdens zomerse dagen. Het hotel heeft iets weg van een klassiek, eenvoudig verblijf.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Dit hotel valt in de categorie 'gewoon oké'. Het is niet spectaculair, maar zeker ook niet teleurstellend. Als de prijs goed zit of als je ergens in de buurt moet zijn voor een evenement, is het een prima optie. De kamers ogen wat gedateerd, maar zijn over het algemeen netjes en het beddengoed is acceptabel voor een kort verblijf. Het ontbijt is niet bijzonder, maar het is er wel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Dit hotel valt tegen en lijkt eerder toe te zijn aan een grondige make-over dan een simpele opknapbeurt. De kamers ruiken muf, de badkamer is piepklein en het geluidsisolatie laat te wensen over door slecht timmerwerk. Verder zijn de "witte" gordijnen eerder grijs en laten ze op sommige plekken los.



© 2007-2025 ReisChecker.nl