ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Phu Pha Nam Resort

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Mijn verblijf was werkelijk geweldig! Het panorama was ongelofelijk, de dienstverlening was van topkwaliteit en de inrichting van het hotel had zo'n bijzondere uitstraling die echt iets toevoegde aan mijn totale beleving. Dit is absoluut een aanrader!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Tijdens mijn verblijf bij dit hotel, dat samenviel met het Peter Con Festival, bevond het zich op ongeveer een kwartiertje rijden van het knusse stadje Dan Dao. Een discreet bord langs de hoofdweg leidde me naar het gebouw, dat verscholen lag in een rustige bergachtige omgeving die de perfecte setting bood om even te ontsnappen aan de tijd en tot rust te komen. De warme houten uitstraling van het gebouw droeg bij aan de aangename sfeer, terwijl de ruime en comfortabele kamer voorzien was van handige voorzieningen zoals een koelkast, föhn, shampoo en zeep (maar zonder conditioner). De wifi was enigszins zwak vanwege de afgelegen locatie in de bergen en sommige stopcontacten werkten niet naar behoren, wat een klein ongemak was. Het ontbijt, geserveerd in buffetvorm, bood weliswaar niet een overvloed aan keuzes, maar was toch bevredigend. De ochtendmaaltijd genieten met uitzicht op de heldere lucht en het prachtige berglandschap was een aangename ervaring. Helaas ontbrak het me aan tijd om het uitgestrekte terrein van het hotel te verkennen, maar ik kon zien dat er genoeg te ontdekken viel. Aangezien er geen winkels in de buurt waren, is het verstandig om vooraf wat boodschappen te doen en gewoon te genieten van de rust en luxe die het hotel te bieden heeft.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Prachtig!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een charmant hotel helemaal opgetrokken uit hout, met een vleugje kitsch maar toch een warme en gezellige uitstraling. Echt een aanwinst!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het interieur heeft een wat gedateerde uitstraling en kan wel een opfrisbeurt gebruiken. Het zwembad liet helaas te wensen over wat betreft hygiëne. Gelukkig was het uitzicht wel prachtig.



© 2007-2025 ReisChecker.nl