ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Stromboli

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is perfect gelegen, vooral tijdens de transportstaking. De kamers zijn schoon en de bedden ruiken heerlijk. Het ontbijt is overvloedig en divers, met zowel Europese als continentale opties. Het personeel is vriendelijk, behulpzaam en attent. Speciale dank aan mevrouw Paola, die ons uit een noodsituatie heeft geholpen met wat renovatieklusjes. De prijs-kwaliteitverhouding van dit hotel is uitstekend en het is zeker een aanrader.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

De ontvangstmedewerkers waren constant aan het klagen en kwamen nogal onaangenaam over. We kregen niet eens de kans om even buiten wat frisse lucht te happen voordat ze al begonnen te klagen. De kamers waren verre van comfortabel - het voelde meer als een muggenbeet in je nek. De douche leek rechtstreeks uit de prehistorie te komen, de kleinste en meest verouderde die je ooit hebt gezien. De service liet veel te wensen over, de handdoeken werden niet vernieuwd voor het douchen en degenen die ze de eerste dag achterlieten, waren al kapot.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Dit hotel laat echt te wensen over. De service is beneden alle peil en de kwaliteit laat sterk te wensen over. In de kamers is er een vochtprobleem en de douches zijn opmerkelijk klein. Het was absurd dat ze ons € 100,- wilden laten betalen voor een sleutel die hooguit € 10,- waard is. Het voelde echt alsof we werden opgelicht. Bovendien zijn de muren flinterdun en is er totaal geen geluidsisolatie. Toen het dak van een gast begon te lekken vanwege vocht, leek het hotel hier totaal geen actie op te ondernemen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Uitstekende ligging, gastvrije medewerkers, effectieve airconditioning, betrouwbare WiFi en dat alles voor een betaalbare prijs.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De locatie van dit hotel is perfect voor een bezoek aan Rome, met slechts 3 minuten loopafstand van station Termini, ideaal! De kamers zijn compact, met net genoeg ruimte voor een bed en wat loopruimte. Hetzelfde geldt voor de douche. Hoewel alles wat ouder is, viel de netheid op en werd er regelmatig schoongemaakt. Het personeel bij de receptie is altijd vriendelijk en staat paraat om te helpen waar nodig. Voor het ontbijt moet je niet te veel verwachten, het is beter om ergens anders te ontbijten. Erg basic, dus als je kieskeurig bent met eten, zul je elders meer succes hebben. De airco kan alleen aan of uit worden gezet, je kunt de temperatuur niet instellen. De kamer wordt niet echt koud, maar eerder aangenaam. Je hoort de airco ook zoemen. Zelfs als deze uit staat, blijft er een ventilator draaien die geluid maakt. Voor lichte slapers kan dit een probleem zijn. Al met al was het verblijf prima, maar voor het geld dat je betaalt, zou je meer kunnen verwachten. Vooral op het gebied van een fatsoenlijk ontbijt.



© 2007-2025 ReisChecker.nl