ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Dann Carlton

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Ik bezocht een evenement bij de Ritz Lounge en was onder de indruk van de uitmuntende organisatie. Ondanks de drukte was er een serene sfeer en verliep alles vlekkeloos.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het hotel heeft een eigen parkeergelegenheid, wat altijd handig is. Mijn favoriete kamer is de Colombia-kamer vanwege de prachtige grote ramen die zorgen voor een mooie lichtinval. Voor grotere evenementen is het Ritz zeer geschikt, ik heb hier meerdere keren evenementen georganiseerd en de aandacht en service van het personeel zijn altijd top. De faciliteiten zijn uitstekend onderhouden en het eten is van hoge kwaliteit.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een fantastische locatie voor evenementen en bijeenkomsten, met uitstekende service en een gunstige ligging in de stad. Hoewel parkeren een beetje lastig kan zijn in de omgeving, compenseert de geweldige buurt dit ruimschoots. Perfect voor conferenties en events op een toplocatie!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Meestal kies ik voor een andere geweldige plek in Cali, maar dit keer wilde ik de Dann Carlton voor 2 van de 3 weken uitproberen. Het hotel Dann Carlton is een upgrade van het Dann hotel, naar verluidt gerenoveerd en iets duurder. Het goede: de locatie is top en er zijn genoeg taxi's beschikbaar. De lobby en gangen zijn luxueus en comfortabel, met een koffiebar beneden en een kleinere hogerop. Het personeel was zeer behulpzaam en de beveiliging was alert. Een receptioniste ging zelfs zo ver om haar mobiele telefoon te gebruiken om mij te helpen bellen naar Groot-Brittannië toen ik kampte met problemen met de telefooncodes. Het ontbijt was redelijk, al moest ik soms om extra brood vragen. Aanrader: vroeg komen voor ontbijt. Het minder goede: na één nacht moest ik 's avonds naar de receptie om te klagen. Het geluid van het verkeer was verschrikkelijk, zonder enige geluidsisolatie op de ramen. Zelfs op de zesde verdieping leek het alsof ik naast een drukke weg sliep. Ze boden me een andere kamer aan aan de andere kant van het hotel, een gratis upgrade naar een suite met 2 bedden. Maar ook daar bleef het verkeerslawaai een issue. Het klonk als een businesssuite met harde vloeren in plaats van tapijt. Ook werd ik vaak gestoord door het harde dichtslaan van deuren door schoonmakers, ondanks mijn klachten. De muziek in de lobby was ontspannend, maar soms te luid, zelfs na verzoeken tot zachter zetten. Zou ik terugkeren? Nee, vanwege het geluidsprobleem rondom de kamer.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is echt top! Er zijn tal van voorzieningen en het ligt op een perfecte locatie.



© 2007-2025 ReisChecker.nl