ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Da Balaia

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging9
  • Service9
  • Kindvriendelijkheid8
  • Verzorging9

De appartementen bevinden zich op een prachtige locatie en zijn van alle gemakken voorzien. De service en het personeel zijn uitstekend, met vriendelijke medewerkers die altijd bereid zijn om te helpen. Het complex is ideaal gelegen net buiten de drukte van Albufeira, waardoor je gemakkelijk te voet of met de auto naar de stad kunt gaan. Op slechts 1 km afstand ligt het mooie strand van St Eulalia, perfect voor een ontspannen dagje uit. Dit is de perfecte plek voor reizigers die op zoek zijn naar zon en plezier, maar ook willen genieten van de rust op hun eigen terras. Wij huurden een auto en konden zo verschillende bezienswaardigheden zoals Silves, Lagos en de prachtige landschappen bij Sagres verkennen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het park is prachtig, maar de verlichting laat te wensen over. De huisjes zijn daarentegen wel erg mooi.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Fijne, royale woningen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Fantastisch verblijf! Dit appartement heeft 2 slaapkamers, 2 badkamers en een ruim dakterras. Het ligt op korte afstand van het strand en met een snelle taxirit van slechts 7 euro ben je zo in Albufeira.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Hoewel het appartement op zichzelf in orde was, waren we teleurgesteld over de beloofde volpensionoptie met buffet die niet voldeed aan onze verwachtingen. Helaas bleek een van de restaurants gesloten te zijn en moesten we 15 minuten lopen naar het andere restaurant op het terrein, waar geen buffet aanwezig was en de menukeuze beperkt was tot 1 soep, 1 salade, vlees of vis. Het beloofde dessert bleek ook niet beschikbaar te zijn en werd vervangen door een karig bordje met wat stukjes fruit. Als we dit van tevoren hadden geweten, hadden we zeker niet voor volpension gekozen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ons verblijf in dit charmante hotel was een waar genot. De kamer was comfortabel en had een enorm balkon waar we van genoten hebben. Het hotel bood ons een heerlijke ervaring met zijn verfrissende zwembaden. Het ontbijt was voortreffelijk en maakte ons verblijf compleet.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl