ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Duca Degli Abbruzzi

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een fantastische ervaring! Gedurende vijf onvergetelijke dagen werden wij hartelijk verwelkomd door het attente personeel, van de receptiemedewerkers tot de loungebediening. Het eten was voortreffelijk, van het ontbijt tot het diner! Ondanks de kleine kamers, waren ze altijd netjes en heerlijk fris. De animatieteams waren ongeëvenaard en deden hun uiterste best om ons vermaakt te houden. Onze oprechte dank en tot volgend jaar!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een knus familiehotel met een warme sfeer. De kamers zijn onberispelijk schoon en de familiekamer biedt veel ruimte en comfort. Het eten is voortreffelijk, met een gevarieerd aanbod aan vlees- en visgerechten. Een suggestie voor het ontbijt: voeg vers geperste sappen toe en serveer tijdens de lunch of diner een smakelijke soep, vergezeld van een keuze uit bier en wijn



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Wat een fantastische vakantie! Het hotel ligt op slechts 100 meter van de zee! Bij aankomst hebben we de auto geparkeerd (in de grote en gratis parkeerplaats achter het hotel) en pas weer opgehaald bij vertrek. Dit hotel straalt een sfeer van rust uit en voelt aan als één grote familie!! Ze voldoen aan al je wensen, niet te spreken over het heerlijke eten…. Een absolute aanrader voor gezinnen met kinderen! We zullen zeker terugkomen!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Een gezellig familiehotel. De kamers zijn comfortabel met hier en daar wat verbeterpunten, maar altijd onberispelijk schoon. Het eten is lekker, hoewel ik het jammer vond dat je zelf drinken moest tappen uit automaten, wat ik persoonlijk niet zo waardeer (vooral tijdens het ontbijt...ondrinkbare koffie en cappuccino). Ze verdienen echter alle lof voor hun inzet tegen plastic, wat zeer gewaardeerd wordt. Iedereen krijgt een aluminium drinkfles. Het hotel ligt op een uitgestrekte asfaltvlakte die als parkeerplaats dient, omringd door andere betonnen kolossen. De zee is de Adriatische Zee en heeft zijn gebreken, ik kan geen specifieke voordelen bedenken. De familie staat altijd klaar en is vriendelijk tegenover de gasten. Mijn tienerkinderen hebben het uitstekend naar hun zin gehad, de animatie was leuk en betrokken maar nooit opdringerig. Over het algemeen hebben we een prettig verblijf gehad. Dank aan al het personeel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Je verwacht een hotel met een zwembad, maar helaas is dat niet het geval. Een kleine teleurstelling. De kamer zelf is echter wel in orde.



© 2007-2025 ReisChecker.nl