ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Euro Garden

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De accommodatie bevindt zich net buiten het bruisende centrum van Hennef. De kamers zijn stijlvol en comfortabel ingericht, voorzien van prachtige badkamers. Het attente personeel staat altijd klaar om je van dienst te zijn en verwelkomt je met een warme glimlach.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Het bleek helaas niet mogelijk om hier te dineren vanwege een privé-evenement. Ondanks dat we hadden verzocht om een tafel te reserveren bij het maken van de boeking, bleek dit toch niet te lukken. Het werd dus een teleurstellende ervaring.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

De WiFi-verbinding is onbetrouwbaar op het terras en in de douche is het lastig om comfortabel te staan, omdat je telkens tegen de thermostaatkraan aanleunt en het dan te koud wordt. Verder wil ik nog even terugkomen op mijn eerdere beoordeling. Er was een oudere dame die me vertelde dat ik moest wachten op mijn biertje omdat ze druk was met haar administratie. Ik heb haar op een beleefde manier laten weten dat ik als gast in het hotel recht heb op een goede service en dat 15 minuten wachten op een biertje te lang is. Helaas leek deze dame hier geen boodschap aan te hebben.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De accommodatie krijgt van mij 4 sterren, ondanks dat de inrichting van de kamers wat gedateerd is. Desondanks zijn de kamers lekker ruim en schoon, waardoor je veel bewegingsvrijheid hebt. De receptionist vervult ook de rollen van barman en ontbijtverzorger, wat een leuke persoonlijke touch geeft. De locatie nabij de snelweg maakt het een handige tussenstop voor reizigers die een lange rit maken. Het ontbijt is keurig verzorgd en biedt voldoende keuzemogelijkheden, dus daar is niets op aan te merken.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De accommodatie is vrij eenvoudig van opzet. Hoewel het beschikt over slaapvoorzieningen en een ontbijtoptie, zijn er niet veel extra's te vinden. Het ontbijt is eenvoudig, met slechts een simpele thermoskan koffie op tafel en beperkte keuzemogelijkheden. Bij aankomst oogt de entree wat somber, met een vijver vol slangen en kabels van de pomp of filter, en slechts één eenzame vis.



© 2007-2025 ReisChecker.nl