ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Bauhinia

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De locatie is top, ideaal voor vroege overstappen op de luchthaven.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Deze locatie is verschrikkelijk vanwege de overdaad aan regels. 's Avonds mag je niet in de lobby kaartspellen spelen en zelfs simpelweg met vrienden praten is verboden. De medewerkers bij de receptie worden boos om elke kleine overtreding. Het lijkt alsof we constant op ons vingers worden getikt. Het is beter om ergens anders te gaan zoeken.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De voorzieningen zijn geweldig, de kamers en meubels zijn van goede kwaliteit. Het hotel heeft een gunstige ligging tegenover het MixC-winkelcentrum in het stadscentrum. Het uitzicht vanaf het balkon is prachtig. Het ontbijt- en dessertmenu is uitgebreid en zeer smakelijk. Ik raad het ten zeerste aan voor reizigers ❤️



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Op slechts tien minuten lopen van het Grand Theatre Station en pal tegenover een chique winkelcentrum ligt dit hotel. Hoewel het navigeren via Google Maps wat uitdagend was, lukte het uiteindelijk om het hotel op een andere manier te vinden. Houd hier rekening mee tijdens je verblijf. Er kan sprake zijn van een taalbarrière als je geen Mandarijn spreekt, maar los daarvan is het hotel behoorlijk modern en de kamers zijn ruim, vooral de doucheruimte!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De bedden waren versleten en de deuren hadden geen slot, hoewel de service prima was en de kamers ruim. Het enige nadeel was dat we door de oude matrassen last kregen van pijn in de rug en spieren.



© 2007-2025 ReisChecker.nl