ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Sozer

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Tijdens onze overnachting in dit hotel met onze reisgroep hebben we een aantal opmerkingen die we willen delen. Het hotel heeft een zwembad, maar helaas was deze leeg, wat een teleurstelling was. Het ontbijt en het eten waren redelijk van smaak, maar niet iets om over naar huis te schrijven. Gelukkig ligt het hotel direct aan zee, maar het rioolwater dat in zee werd geloosd, heeft ons ervan weerhouden om hiervan te genieten. Het interieur van het hotel is gedateerd, met houten deuren die weinig geluidsisolatie bieden tussen de kamers. De badkamer liet ook te wensen over, met geen douchecabine en slechte kwaliteit zeep. Het bed bestond uit twee eenpersoonsbedden die ongelijk waren, wat voor ongemak zorgde. Al met al prima voor een korte groepstour, maar niet aan te raden voor individuele reserveringen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

We hebben genoten van ons verblijf in de familiekamer voor 3 personen, waar we twee eenpersoonsbedden en een tweepersoonsbed hadden. Ondanks de beperkte ruimte was de kamer comfortabel. Het balkon bood een prachtig uitzicht op de zee, vooral bij zonsondergang en zonsopgang. De kamer was goed uitgerust zonder extra kosten. Het eten was verrukkelijk, zelfs ik, als geen grote eter, kon er geen genoeg van krijgen. Het personeel was vriendelijk en attent voor elk detail. Het strand voor de deur was perfect voor kinderen, met warm water en ondiepe gedeelten. Al met al was ik zeer tevreden over mijn verblijf in dit hotel, vooral dankzij de chef-kok en het uitstekende eten. Ik hoop ooit nog eens terug te keren. -Kocaeli Kamer van Kleermakers



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het hotel heeft een geweldige ligging, dicht bij de jachthaven en op slechts 10 minuten lopen van de markt. Hoewel het een oud gebouw is, was de netheid geen probleem, wat voor mij erg belangrijk is. De badkamer had wel een opknapbeurt nodig en werd vervangen door een nostalgische stijl met een douchebak. Het eten was voortreffelijk en het personeel was erg vriendelijk en attent. Echter, de balkondeur miste een hordeur, wat ons 's nachts lastigviel door muggen, ondanks ons vliegendoder-apparaat. Het strand in de buurt was niet naar onze smaak, maar dit lag natuurlijk niet aan het hotel. Het gratis gebruik van parasol en ligbedden van het hotel eindigde al om 16.00 uur, dus we besloten met onze eigen auto naar andere stranden te gaan. Bij mijn tweede bezoek was het hotel veel verbeterd ten opzichte van mijn vorige ervaring, maar helaas kon ik nog steeds niet warmlopen voor Kuşadası. Desondanks wil ik het hotelpersoneel bedanken voor hun gastvrijheid.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Heel simpelweg



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit fantastische hotel wordt gerund door ontzettend vriendelijk personeel en ademt een warme en knusse sfeer uit.



© 2007-2025 ReisChecker.nl