ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Leonardo City Centre

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De locatie van het hotel vlakbij het station had zijn voordelen en nadelen. Hoewel het erg handig was, aangezien je zo bij het station was, bracht het ook wat ongemak met zich mee. De trams passeerden namelijk bijna continu, waardoor er veel lawaai was en de vloer soms zachtjes trilde. Gelukkig maakte het vriendelijke personeel veel goed. De kamer zelf was modern en goed onderhouden.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De kamers zijn schoon en comfortabel, het personeel bij de receptie is vriendelijk en behulpzaam. Het ontbijt is echt heerlijk! De ligging van het hotel was perfect voor mij, midden in een levendige multiculturele buurt. Er liepen wel wat dronken en verslaafde mensen rond, maar daar had ik totaal geen last van. Ik zal zeker de volgende keer weer voor dit hotel kiezen!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De ruime en stijlvolle kamer die ik had geboekt leek veelbelovend, maar helaas werd mijn nachtrust verstoord door luid lawaai, zowel binnen als buiten het hotel. Het ontbijt liet ook te wensen over en ik voelde me teleurgesteld gezien de prijs die ik had betaald. Al met al zou ik dit hotel niet aanbevelen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ons verblijf in het hotel was top! De tweepersoonskamer was super schoon en netjes, en het ontbijt was heerlijk. Het personeel was ontzettend vriendelijk en behulpzaam, wat echt een verschil maakte. Bovendien was de locatie ideaal, midden in het centrum met tal van winkels en restaurants op loopafstand. We hebben echt genoten van ons verblijf daar.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het hotel is niet per se top, maar het is redelijk geschikt voor een overnachting. Het gebied eromheen kan echter wel wat heftig zijn. Overal op straat wordt er drugs gebruikt of verkocht. Als je de hoek omgaat richting het station, zie je dat mensen crack roken of heroïne gebruiken. Het is behoorlijk schokkend om dit te zien, vooral omdat je dit niet snel zou verwachten in Duitsland. Als dit jouw soort scene is, zou je het misschien wel een 5-sterrenlocatie vinden, maar voor mij was het echt een eyeopener en geen pretje.

Melden


© 2007-2026 ReisChecker.nl