ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Campanile Paris Ouest ~

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De kamer is niet erg ruim en de meubels zijn duidelijk aan vernieuwing toe. De airconditioning maakt veel lawaai en het uitzicht is minimaal. Toch valt het vriendelijke, attente en behulpzame personeel positief op. Het hotel is handig gelegen nabij diverse voorzieningen, maar de prijs is aan de hoge kant. Het ontbijt is echter wel uitgebreid en smakelijk.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

We wilden er even tussenuit, maar de ervaring was verre van ontspannend. Bij aankomst werden we meteen gevraagd of we schoonmaakdiensten wilden, maar aangezien we maar twee dagen bleven, sloegen we dit aanbod af. De nacht brachten we door op oncomfortabele matrassen en werden vroeg gewekt door geluiden van werkzaamheden in het hotel. Toen we terugkwamen in onze kamer, ontdekten we tot onze verbazing dat onze spullen van het bed op de grond waren gegooid en dat onze tassen open op de grond lagen... heel vreemd. Onze nachtrust werd verstoord door twee valse brandalarmen die om 02.30 uur afgingen en elk 5 minuten duurden. De volgende ochtend gaven we de sleutels terug en vertelden dat we niet tevreden waren over ons verblijf. De receptioniste reageerde zonder excuses of uitleg, geen enkel gebaar om het goed te maken. Het was teleurstellend om op deze manier behandeld te worden.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De kamer is basic, maar voorzien van airconditioning. Een bureau met een vastgezette stoel vanwege de beperkte ruimte. De compacte badkamer heeft een aparte douche waarbij je de deur moet openen om erin te kunnen stappen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Het hotel heeft een goede hygiëne en een gunstige locatie, en de medewerkers zijn heel aardig. Echter, de geluidsisolatie van de kamers laat te wensen over; geluiden van naastgelegen kamers zijn duidelijk hoorbaar. Ik bevond me in kamer 103, direct boven de automatische toegangsdeur die telkens resoneerde wanneer deze openging (vanwege een verouderde mechanisme). Dit maakte het lastig om in slaap te vallen en ik werd regelmatig wakker door passerende gasten die de deur activeerden. Ondanks mijn verzoek kon ik niet verhuizen naar een andere kamer vanwege de volgeboekte status van het hotel, zoals mij werd meegedeeld door de receptioniste. Bovendien hebben de kamerdeuren geen deurdranger, wat resulteert in luide dichtslaande geluiden.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

We verbleven hier 3 nachten, maar eigenlijk alleen om te rusten en op te frissen. De staat van de kamers was teleurstellend: verouderd en vies, met muren die schreeuwden om een opfrisbeurt. De tapijten leken wel antiek, bedekt met ondefinieerbare vlekken. Zelfs de badkamer liet te wensen over, zoals te zien is op de foto's. Het ontbijt was matig, niets bijzonders. De prijs die we betaalden voor dit ondermaatse verblijf was echt buitensporig. Gelukkig was de service aan de receptie wel top: vriendelijk personeel dat goed Engels sprak. Daarom geven we dit hotel 2 sterren in plaats van 1. Toch raden we dit hotel ten zeerste af. We zullen hier nooit meer terugkeren.

Melden


© 2007-2026 ReisChecker.nl