ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Holiday Inn Express Berlin City Centre

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel biedt absoluut waar voor je geld. De kamers zijn schoon en voorzien van een fijne douche en wastafel. Het ontbijt is lekker, maar kan soms wat druk zijn.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De kamer was keurig en opgeruimd, maar wel aan de kleine kant. Met drie personen in één kamer was er amper ruimte om te bewegen, maar dat was geen groot probleem aangezien we voornamelijk op stap waren in de stad. Helaas ontbrak een koelkastje op de kamer. Het ontbijt was echter goed verzorgd. De locatie was ideaal, vlakbij Potsdamer Platz, Checkpoint Charlie en andere bezienswaardigheden. Ook handig was de supermarkt aan de overkant van de straat.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik was ontzettend tevreden met mijn verblijf. Het personeel was vriendelijk, de kamers waren keurig en comfortabel, de airconditioning werkte perfect en het ontbijt was uitgebreid en heerlijk. De locatie was ook prachtig. Het enige minpuntje was dat er geen koelkast op de kamer was, waardoor ik mijn insuline niet koel kon bewaren gedurende mijn verblijf. Desondanks was het een fantastisch hotel!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is echt een aanrader! De medewerkers zijn ontzettend gastvrij en het ontbijt is meer dan prima. Daarnaast ligt het ook nog eens op een perfecte locatie voor leuke uitstapjes.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Geweldige ligging! Binnen 5 minuten bereik je diverse metrostations waarmee je overal naartoe kunt. Direct tegenover het hotel bevinden zich een broodjeszaak en supermarkt voor alle gemakken. Het ontbijt biedt een ruime keuze en de tijden zijn flexibel. Daarnaast is de uitchecktijd lekker laat, namelijk 12 uur. Het hotel straalt een relaxte sfeer uit en de medewerkers zijn erg meegaand. Elke dag wordt de kamer netjes opgeruimd, schoongemaakt en voorzien van schone handdoeken. Echt een topper!



© 2007-2025 ReisChecker.nl