ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Quality Suites

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Tijdens het bezoek met een vriend die Windsor en Detroit wilde verkennen, verbleven we in dit hotel. Ik was aangenaam verrast door de netheid van de accommodatie - geen spoor van ongewenste gasten! Het ontbijt was meer dan voldoende en het personeel was ontzettend vriendelijk. Wel was het jammer dat er een gaarkeuken tegenover het hotel lag, met de huidige economische omstandigheden resulteerde dit in aanwezigheid van daklozen in de omgeving. Desondanks zou ik zeker terugkeren naar dit hotel vanwege de zeer betaalbare tarieven.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is prachtig en brandschoon. Hoewel de omgeving enigszins rommelig is, voelt het wel veilig aan. Er is genoeg parkeergelegenheid en het personeel is ontzettend gastvrij. Ze luisteren goed naar feedback en de kamerprijs is inclusief een heerlijk ontbijt.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Als ik meer sterren kon geven, zou ik het doen! De klantenservice hier verdient absoluut lof. Vooral Leatrice heeft mijn dag gemaakt toen ik midden in de nacht strandde in een onbekende stad nadat mijn geboekte accommodatie in de steek liet. Haar hulp was onbetaalbaar en ik zou zonder twijfel weer boeken dankzij haar buitengewone inzet. Het ontbijt was fantastisch, ik betreur het bijna dat ik de eerste twee ochtenden niet eerder ben opgestaan om ervan te genieten. Zo'n uitgebreide keuze! Het management was ontzettend vriendelijk en benaderbaar. Het feit dat ze honden verwelkomen, is echt een enorme plus! Mijn oprechte aanbeveling gaat uit naar Quality Inn downtown.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De ontvangst was uitermate hartelijk en gastvrij. Latrice stond klaar met een grote glimlach en was ontzettend behulpzaam. Mijn kamer op de begane grond was zeer praktisch ingericht, wat mijn verblijf extra aangenaam maakte. Ondanks dat de buurt misschien wat ruig oogde, was de locatie makkelijk te bereiken en was het verblijf zeker de moeite waard. Ik zou hier zonder twijfel opnieuw verblijven.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

We verbleven hier voor 3 nachten in een ruime suite met 2 slaapkamers. De layout was slim met een gezellige woonkamer waar de bank zich transformeerde tot een comfortabel bed. De twee queensize bedden in de aangrenzende kamer waren perfect voor ons gezin van 4. Een groot pluspunt waren de 2 volledige badkamers, wat zorgde voor extra gemak. Het beddengoed was fris en dagelijks werden er schone handdoeken geleverd. Het ontbijt was smakelijk en gevarieerd, waardoor we goed konden beginnen aan onze dag. De locatie nabij de Detroit-tunnel was handig, maar de buurt was helaas wat verwaarloosd met aanwezigheid van daklozen en een gaarkeuken aan de overkant van de straat. Gelukkig had dit minimale invloed op ons verblijf. Het personeel was vriendelijk en gastvrij gedurende ons hele verblijf, wat zorgde voor een prettige sfeer. De nachten waren rustig en we hebben allemaal goed geslapen. Het was een fijn verblijf, ondanks enkele kleine minpuntjes in de omgeving.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl