ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Medina Exec. Central

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ongelooflijk tevreden over de prijs die we betaalden! Het hotelover personeel verdient een ster extra, ze waren vriendelijk en zeer behulpzaam, zelfs hielpen ze ons met het busvervoer. Een extra ster voor de soepele incheckervaring en de upgrade van onze kamer. Een ster voor de netheid en de voorzieningen in het hele hotel. Het ontbijt was zeker een koopje voor $20 per persoon, dus ook daar weer een ster! En een ster voor de locatie en gemakkelijke pendelverbinding vanaf het Centraal Station. Dit hotel en het personeel hebben een blijvende indruk op ons gemaakt. Van tevoren hadden we een e-mail gestuurd om te vragen of vroeger inchecken mogelijk was. De reactie was vriendelijk en beleefd, maar er werd aangegeven dat het afhing van de beschikbare kamers. Bij aankomst rond 11:00 uur werden we echter direct geholpen en kregen we zelfs een upgrade naar de bovenste verdieping! De kamers waren uitzonderlijk schoon en het bed was zeer comfortabel. Het was een aangename verrassing toen kort na aankomst de receptie belde om te vragen of alles in orde was. We voelden ons als echte VIP's tijdens ons verblijf hier. Zou zeker weer in dit hotel verblijven, een ervaring van 11/10!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Ik was onder de indruk van de frisheid van de kamer en genoot van de dagelijkse roomservice, het was geweldig om terug te komen naar een smetteloze kamer met heerlijk zachte handdoeken. De medewerkers waren stuk voor stuk vriendelijk en hoffelijk, wat mijn verblijf nog aangenamer maakte. Het hotel begint langzaam wat verouderd te raken, met hier en daar wat kleine gebreken. Een simpele upgrade van tapijt naar een harde vloer in zowel de kamers als gangen zou een aanzienlijk verschil maken.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Na verschillende verblijven in hotels, motels en vakantieparken in Australië, was dit het eerste bed dat me teleurstelde. Hoewel ik begrijp dat deze accommodatie geen luxe 5-sterrenhotel is, was het verrassend om zo'n zachte matras aan te treffen. De gebouwen ogen wat verouderd, maar gezien de lagere prijs in vergelijking met nabijgelegen 4-sterrenhotels was dit acceptabel. Helaas bood het bed geen adequate ondersteuning voor mijn rug en na drie nachten van slecht slapen besloot ik zelfs op de grond te slapen voor wat meer comfort. Ondanks dit minpunt was de ruime lobby wel indrukwekkend, hoewel de kamer zelf wat meer verlichting kon gebruiken - misschien gewoon een extra bureaulamp. Het ontbijtbuffet voldeed aan de norm en het personeel was over het algemeen vriendelijk, met enkele uitschieters die geweldig waren. De algehele ervaring was 4-sterrenwaardig vanwege het personeel en de service, maar het matras drukt de kamerervaring naar 2 sterren. Een goede nachtrust na een dag vol ontdekkingen is essentieel en ik overweeg alleen terug te keren als de matrassen worden verbeterd.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ons verblijf was zeer aangenaam. De locatie van het hotel was erg gunstig en we hadden het gevoel dat we waar voor ons geld kregen. Onze ruime en schone executive kamer op de 17e verdieping bood veel comfort, en de airconditioning werkte perfect. Het ontbijt was zeker het geld waard en al het personeel dat we tegenkwamen was vriendelijk en behulpzaam. Hoewel het hotel hier en daar wat tekenen van ouderdom vertoonde, met name bij de receptie en het restaurant, had dit geen negatieve invloed op onze ervaring. Een kleine opknapbeurt, zoals nieuwe tapijten en verlichting, zou de ruimte echter aanzienlijk verbeteren. We zouden zonder twijfel hier weer verblijven.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het personeel was ontzettend vriendelijk en behulpzaam bij het opsporen van mijn vermiste bagage. Ik waardeer hun zorgzaamheid enorm! ❤️❤️❤️❤️



© 2007-2025 ReisChecker.nl