ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Rainbow Inn

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De manager heeft echt mijn verblijf gemaakt door flexibel in te spelen op mijn vluchttijden. Ik kon vroeg inchecken en laat uitchecken, wat het allemaal superhandig maakte. Dit was al mijn tweede keer hier en ik weet zeker dat ik hier weer zal verblijven. Hoewel het resort wat ouder is, is het toch heel netjes en past het goed binnen mijn budget. De kamers zijn simpel, maar ze zijn schoon en hebben een leuk uitzicht op het zwembad. Alles wat ik nodig had was voorhanden. Daarbovenop is de ligging ook nog eens ideaal, dicht bij allerlei winkels.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het gebouw is prachtig en heeft een groot binnenterrein met een verleidelijk zwembad. De kamers zijn ruim, maar variëren in kwaliteit. De standaardkamers voelen wat kaal en kunnen een grondigere schoonmaak gebruiken, terwijl de "superieure" kamers iets aantrekkelijker en schoner zijn, hoewel ze nog steeds een gemiddelde standaard hebben. De kamers met uitzicht op het zwembad zijn absoluut adembenemend. Het personeel is vriendelijk en staat altijd paraat om te helpen. De bar is een gezellige plek waar je andere gasten kunt ontmoeten en een drankje kunt doen. Helaas hadden we wat overlast van een luidruchtige groep feestvierders die de hele nacht door bleven gaan voor onze kamer. Het duurde even voordat er werd ingegrepen, ondanks dat er personeel aanwezig was. Een beetje teleurstellend, ik had gehoopt op meer aandacht in dat opzicht.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De badkamer was een complete misser! De gordijnen gleden maar half dicht, waardoor al het water eruit spatte en de vloer kletsnat werd. De schoonmaak liet te wensen over, onze kamer bleef twee nachten onaangeroerd en we moesten herhaaldelijk vragen om schoonmaak. De kamer was daarentegen ruim en comfortabel, wat zeker een pluspunt was. Het zwembad was kraakhelder en een waar genot, omringd door een prachtige omgeving om te ontspannen met een drankje. Al met al was ons verblijf goed, maar de badkamer liet echt te wensen over.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Tijdens ons verblijf van 5 nachten werd onze kamer slechts een keer oppervlakkig schoongemaakt. De handdoeken werden niet vervangen, maar gewoon nat over de douchestang gehangen. Met 3 bedden waren er echter maar 2 kopjes en 1 lepel aanwezig. Daarnaast was er slechts één stoel in de kamer, waardoor we er zelf een van buiten moesten halen. Ondanks de aanwezigheid van een magnetron was er geen enkel stuk servies of bestek te bekennen. Het personeel was wel vriendelijk en het zwembad was prima, maar al met al zouden we niet opnieuw voor deze accommodatie kiezen. Een goede schoonmaak en regelmatige vervanging van handdoeken zijn essentieel. Onze excuses.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De accommodatie oogt gedateerd en kan wel wat opfrissing gebruiken. Het personeel is vriendelijk en staat altijd klaar om te helpen.





© 2007-2025 ReisChecker.nl