ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Landmark Bangkok

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik kwam dit hotel tegen tijdens een wandeling in de buurt van soi Nana. Het is wel wat aan de prijzige kant, maar de luxe is zeker het geld waard. Als je graag in het midden van de drukte verblijft, is dit een goede keuze. Persoonlijk geef ik de voorkeur aan hotels voor mijn overnachtingen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Geweldige ligging, nabij openbaar vervoer en shopping center. De medewerkers zijn uitermate gastvrij en staan altijd voor je klaar. Het hotel toont haar betrokkenheid door te investeren in groen, wat echt een pluspunt is! Het ontbijtbuffet is een culinair feest. De verblijfsruimte is stijlvol, ruim en voorzien van heerlijke bedden en brandschone faciliteiten.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit hotel is echt top in alle opzichten. Vooral de ligging en het ontbijt sprongen eruit voor mij. Het personeel is ontzettend vriendelijk en de kamers zijn stijlvol en modern ingericht. De benedenverdieping en ontbijtruimte zijn compleet gerenoveerd en stralen een luxe uit. Het ontbijt verdient absoluut meer dan 5 sterren! Ik geef het hotel 4 sterren omdat het zwembad wat verouderd is en erg koud, waardoor het niet echt aangenaam is om daar te zwemmen... en dat is juist iets waar je naar uitkijkt bij het boeken van dit hotel. Echt zonde!

Melden


Reisperiode: december 2016

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging8
  • Service8
  • Verzorging7
  • Voorzieningen7

Al jaren lang een vooraanstaand hotel aan het begin van Sukhumvit Road vlak bij winkelcentra en uitgaansgelegenheden. Comfortabel en goede service, mooie openbare ruimten en voorzieningen.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl