ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Barcelo Saray

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Hallo, wij hebben een heerlijk verblijf gehad in dit hotel gedurende drie nachten en we zijn van mening dat het de beste beoordeling verdient. Het personeel was zeer vriendelijk en behulpzaam, en heeft er alles aan gedaan om ons verblijf perfect te maken. Speciale dank aan de geweldige dames van de huishoudelijke dienst op de 9e verdieping, en het restaurant en de lobby maakten een geweldige indruk op ons. We wensen het hotel veel succes en vele tevreden gasten toe. Groetjes, Olga, Yasar en Uliana.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik heb enorm genoten van mijn tijd bij b lounge, vooral dankzij de hulp van Fadime. Haar assistentie heeft mijn ervaring echt naar een hoger niveau getild. De klantenservice was uitstekend en heeft zeker bijgedragen aan mijn tevredenheid.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een fantastische ervaring was ons verblijf in Barcelo Istanbul! Het personeel, met speciale vermelding voor Omer en Turgut van de receptie, was ontzettend behulpzaam en vriendelijk. Het uitgebreide ontbijt was heerlijk en de locatie van het hotel is ideaal, op slechts 10 minuten lopen van Taksim Square. Ondanks de centrale ligging hebben we geen last gehad van geluidsoverlast van buitenaf. De ruime en schone kamers droegen bij aan een onvergetelijke tijd die we hier hebben gehad.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De algehele ervaring was van hoge kwaliteit. De ontvangst, service en afscheid waren zeer verzorgd en professioneel. Vooral de heren Omer en Turgut van de receptie waren uitzonderlijk behulpzaam en vriendelijk. Het ontbijt was uitstekend! Onze kamer was ruim en comfortabel, en het feit dat de ramen open konden voor frisse lucht was een groot pluspunt voor mij. De locatie was perfect; ondanks dat het slechts 7 minuten lopen was van het levendige Taksimplein, was er in de kamer nauwelijks geluid van buiten te horen. Over het algemeen zeker een plek om naar terug te keren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een fantastisch hotel! Op slechts een steenworp afstand van het bruisende Taksimplein, overtrof dit verblijf al onze verwachtingen. Het was een aangename verrassing om zo'n prachtig en brandschoon hotel in Istanbul te vinden. Zonder twijfel het beste hotel dat we tot nu toe in deze stad hebben bezocht. Het personeel was ongelooflijk vriendelijk en behulpzaam, en het ontbijt was niet alleen uitgebreid, maar ook verrukkelijk. Onze kamer was ruim en brandschoon, en werd elke dag grondig schoongemaakt. De medewerkers waren vriendelijk en informeerden altijd of we nog iets nodig hadden. Dit hotel verdient absoluut een vijfsterrenbeoordeling op alle fronten. Wij komen hier zeker terug! Als kritische reiziger die elk detail uitzoekt voordat we ergens heen gaan, kan ik met zekerheid zeggen dat ik na zorgvuldig onderzoek bij het Barcelo hotel ben uitgekomen. Onze ervaring was zo positief dat ik dit hotel aan iedereen zou aanraden. Daarom voelde ik me genoodzaakt om een uitgebreide en lovende recensie achter te laten.



© 2007-2025 ReisChecker.nl