ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Los Jandalos Jerez

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is een pareltje met een receptioniste die je hartelijk ontvangt en altijd voor je klaar staat. Het ontbijt was een feestje op zich, echt genieten!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De wifi in dit hotel is geweldig! Het ontbijt is fantastisch en de kamers zijn prachtig en brandschoon. Alles wat je nodig hebt is aanwezig, zoals glazen, een comfortabele bank en meerdere stoelen. Een absolute aanrader!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De kamers zijn gehuld in een sfeer van mysterie door hun donkere tinten en tapijtbekleding, maar zijn toch verrassend ruim. Het ontbijt laat soms te wensen over, met oudbakken croissants als minpunt. Gelukkig ligt het hotel op een uitstekende locatie om het bruisende Jerez te verkennen. Voor wie met de auto komt, is er wel privé parkeergelegenheid beschikbaar tegen een toeslag.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het hotel ligt enigszins buiten het centrum, maar alles is gemakkelijk bereikbaar. Bij aankomst was het onthaal wat matig. Zonder duidelijke reden werd ons kamernummer plotseling veranderd. Aanvankelijk kregen we een kamer in een apart gebouw, weg van de drukke straat zoals we hadden gevraagd (lekker rustig), maar tijdens het inchecken werd dit gewijzigd. We werden geconfronteerd met veel lawaai van de straat (auto's, vuilniswagens). Het ontbijt was echter uitstekend en uitgebreid. De kamer had een comfortabel bed en een nette badkamer. Op onze laatste dag wilden we gebruikmaken van de spa, maar deze bleek volgeboekt te zijn. Het was jammer dat er geen mogelijkheid was voor gasten van het hotel. Het buitenzwembad was wel schoon en netjes onderhouden.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het ontbijt is helaas niet op loopafstand (2 à 3 km) te vinden.



© 2007-2025 ReisChecker.nl