ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Barcel Mirador De

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Dit jaar was het een teleurstelling om te ontdekken dat het hotel niet langer kinderen verwelkomt. Sinds ik 25 ben, zijn mijn familie en ik altijd naar dit hotel gegaan. Mijn ouders gaan er al naartoe sinds mijn zus een baby was en ik nog niet eens geboren was. Het stond bekend als een familiehotel met veel activiteiten voor zowel kinderen als volwassenen. Het bood comfort en veiligheid, vooral voor de kleintjes, en er was niets anders in de buurt dan het strand. Maar dit jaar was anders. Naast het feit dat ik niet kan genieten van het hotel met mijn toekomstige kinderen zoals mijn ouders dat vroeger met mij deden, moet je nu de auto nemen om ergens te gaan eten, omdat het all-inclusive concept is afgeschaft. Het fijne aan dit hotel was dat je kon ontspannen en genieten van quality time met je kinderen, wetende dat ze veilig waren bij het geweldige animatieteam. Soms organiseerden ze zelfs diners met de kleintjes en de mascotte van het hotel, Delfi. Ik hoop dat het hotel op zijn beslissing terugkomt, want voor mij was het een geweldige plek om tot rust te komen, te genieten en quality time door te brengen met mijn familie.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Vergeleken met andere hotels van dezelfde categorie, vind ik de faciliteiten hier redelijk, maar een beetje gedateerd. Wat echt opvalt is de geweldige service van het personeel, we hebben geen enkele medewerker ontmoet die onvriendelijk was of niet minstens een glimlach op zijn gezicht had. De animators zijn erg charismatisch. Het schoonmaakpersoneel is uitstekend en erg vriendelijk. En dan het eten, absoluut heerlijk! Ik zou dit hotel zeker aanbevelen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Mijn ervaring was absoluut teleurstellend. Na een maand bezig te zijn geweest met het boeken van een all-inclusive arrangement, kreeg ik een e-mail waarin stond dat het hotel mijn reservering had geannuleerd, zonder enige uitleg. Dit zorgt zeker niet voor een gevoel van professionaliteit en vertrouwen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Dit is bedrog! Het hotel werd geadverteerd als een mooie bestemming voor gezinnen met een all-inclusive formule, maar nu is het plots alleen voor volwassenen en is het all-inclusive aspect verdwenen. Ze geven hier geen informatie over en je komt er bij toeval achter in plaats van een waarschuwing te krijgen. Hierdoor kunnen gezinnen aankomen met hoge verwachtingen voor hun vakantie en dan ontdekken dat het niet is wat ze geboekt hebben, en dat ze niet eens met hun kinderen naar binnen mogen! Bedrog!

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Vandaag ben ik echt geschrokken toen ik merkte dat het hotel hun beleid veranderd heeft. Na al die zomers die ik daar heb doorgebracht, kwam ik erachter dat ze nu geen kinderen meer toelaten en dat ze alleen halfpension aanbieden. Dit is echt bedoeld voor gasten boven de 18 jaar. Kun je het je voorstellen dat je elke dag met de auto op pad moet om ergens te gaan eten, omdat er verder geen restaurants in de buurt zijn? Wie heeft dit idee bedacht? Het was altijd zo'n fijn familiehotel, waar je jaarlijks dezelfde bekende gezichten zag. Dit heeft echt onze vakantie verpest

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl