ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Cliff Ao Nang Resort

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De kamers zijn niet bijzonder ruim, maar de locatie is absoluut top. De meeste kamers bieden een mooi uitzicht dat extra lang bewonderd kan worden vanwege de late zonsondergangen. Helaas zijn de badkamers wat aan de kleine kant en kan de hygiëne op de kamers soms te wensen overlaten.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een fantastische ervaring! Het personeel was ontzettend vriendelijk en attent, waardoor we ons meteen thuis voelden. Het hoogtepunt van het hotel was het rooftop infinity pool en bar, waar we konden genieten van een prachtig uitzicht over de stad en de omliggende eilanden. Het ontbijt was heerlijk en we konden onze eitjes vers en naar wens laten bereiden. 's Avonds genoten we van een uitgebreid buffet met diverse vlees-, vis- en groentegerechten. Op een avond werden we zelfs verrast door de manager met gratis hapjes en drankjes! Een absoluut onvergetelijk verblijf, een echte aanrader voor wie een paar nachten wil doorbrengen in deze oase van gastvrijheid!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De kamers zijn prachtig ingericht en heel ruim, met een heerlijk zwembad en zelfs een Infinity Pool met een adembenemend uitzicht. Het ontbijt is echt een feestje met talloze opties, van verschillende manieren om je eieren te laten bakken tot warme curry's, een Engels ontbijt, allerlei soorten fruit, de mogelijkheid om je eigen salade en yoghurt samen te stellen met diverse zaden en pitten, en nog veel meer. De koffie is voortreffelijk en het uitzicht is werkelijk subliem. Het is bijna onze laatste dag hier, maar we zullen zeker terugkomen!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

In dit hotel stellen ze de gasten centraal, dat staat voorop. Ze streven ernaar om je verblijf zo aangenaam mogelijk te maken. Iedere ochtend bracht de attente Fah ons drinken tijdens het ontbijt. Het hele personeel doet hun uiterste best en neemt de tijd voor een praatje. In dit hotel word je echt als een gewaardeerde gast behandeld.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De kamers zijn schitterend en de locatie in het hart van de stad is prachtig. Het hotel beschikt over twee verleidelijke zwembaden en een luxueuze spa waar je heerlijk kunt ontspannen met een massage. Wij verbleven in een kamer aan de straatkant, wat wel wat gehorig was. Gelukkig hebben wij er geen moeite mee om met achtergrondgeluiden te slapen. Als je liever in alle rust wilt genieten, is het aan te raden om een kamer aan de achterkant te vragen. Het ontbijt is werkelijk fantastisch en zeer uitgebreid.



© 2007-2025 ReisChecker.nl