ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Lagos De Faabe

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Er zijn zeker luxere hotels met meer voorzieningen, maar Lagos de Fanabé beach resorts is gewoon perfect in zijn eenvoud. Het eten is prima, de kamers zijn degelijk, de zwembaden zijn groot genoeg en de faciliteiten zijn goed verzorgd. De locatie is echt uniek, met een bijna Griekse uitstraling en een heel gezellig strandtentje waar je van alles kunt genieten. Kortom, alles is aanwezig voor een fantastische vakantie waarbij aan elk detail is gedacht. Ik zeg: tot volgend jaar!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik heb ontzettend genoten van mijn vakantie! Het strand was prachtig en de lunchmogelijkheden waren top. De kamers waren schoon en voorzien van airconditioning, hoewel ze nog niet gerenoveerd waren. De foto's op de website kwamen overeen met hoe het hotel en de omgeving er werkelijk uitzagen. Het feit dat ze de hele dag door verse bonenkoffie serveerden was een leuke verrassing, vooral de espresso was heerlijk. Het ontbijt was meer dan goed, terwijl het avondeten gevarieerd was met genoeg keuzemogelijkheden, al was het soms niet helemaal warm. De boulevard tussen het hotel en het strand was levendig en gezellig, maar op het balkon van mijn kamer merkte ik hier niets van. Het uitzicht op de grandioze Teide (vulkaan) was spectaculair. De wegen waren goed en sterren kijken bij de Teide was absoluut de moeite waard!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Sommige mensen lijken een nogal kritische kijk op dingen te hebben, maar eigenlijk is deze plek gewoon prima. Het eten is lekker en divers, het personeel is heel vriendelijk en de locatie is geweldig. De kamers zijn schoon en zelfs als je een niet-gerenoveerde kamer krijgt, is dat helemaal geen probleem. Het terrein is mooi aangelegd met een heerlijk zwembad en een rustige sfeer. Dus laten we stoppen met klagen en gewoon genieten van al het moois.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Helaas hebben we dit hotel om persoonlijke redenen overhaast geboekt tijdens ons verblijf op Tenerife. We verbleven al op een prachtige locatie, maar moesten onze reis met 4 dagen verlengen en belandden uiteindelijk bij dit hotel. Eén woord: verschrikkelijk. We werden weggestopt in een afgelegen hoek van het resort, omringd door bouwvakkers. De kamers waren hopeloos verouderd, zonder airconditioning, kapotte tegels en dode kakkerlakken. Ondanks dat we all-inclusive hadden geboekt, durfden we alleen een boterham te eten. Alles gaf een goedkope indruk. Voor 4 nachten hebben we €1100 betaald en daar mag je toch wel wat voor verwachten. Toen we onze klachten uitten, kregen we weinig gehoor. Voor nog eens €80 mochten we overstappen naar een kamer met airco, maar deze was net zo verouderd. Het enige wat ze boden was kosten bijbetalen. Na al €1100 te hebben betaald, wilden we niet voor alles extra betalen: airco, een lekker drankje, een waterijsje. Normaal gesproken schrijf ik niet veel recensies, maar dit moest van mijn hart. Denk goed na voordat je dit hotel boekt. De ligging aan het strand is leuk, maar wel op het minder mooie deel van de boulevard. Voor ons nooit meer.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Onlangs keerden wij terug van een 11-daagse vakantie in dit resort, waar we verbleven in een luxe appartement. De ruime kamers, complete keuken, luxe badkamer en prachtig balkon met uitzicht op zee maakten ons verblijf onvergetelijk. Het ontbijt, lunch en drinken waren prima, al vonden we het avondeten wat minder. Het personeel verdiende ons diepe respect vanwege hun inzet in alle aspecten van het resort. De locatie was ideaal, centraal gelegen en rustig 's nachts. We raden deze plek zeker aan voor volwassenen die op zoek zijn naar ontspanning. Onze ervaring was een 9 waard en we willen het hele team bedanken voor een geweldige tijd in het hotel.



© 2007-2025 ReisChecker.nl