ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Radisson Sas Charles De Gaulle Airport

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is echt een topper! Alles was tot in de puntjes verzorgd. Het personeel was ontzettend gastvrij en behulpzaam. De kamers waren ruim en het ontbijt was voortreffelijk. Zeker een aanrader!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel heeft een perfecte ligging voor wie van rust houdt. De kamers zijn van hoge kwaliteit, met ruime en comfortabele bedden. Hoewel de badkamer niet ultramodern is, voldoet deze ruimschoots. Het binnenzwembad is heerlijk warm en de hele dag geopend, en kinderen zijn van harte welkom zonder beperkingen. Het ontbijt is ook zeer goed verzorgd. Wat ook fijn is, is dat we niet hoefden te betalen voor parkeren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Het hotel bevindt zich in een prachtige omgeving en biedt een handige shuttleservice naar Disneyland Parijs. Helaas was onze kamer erg gehorig en leek het personeel niet echt aandacht te schenken aan onze klacht hierover. Persoonlijk heb ik bij andere hotels in de buurt betere ervaringen gehad.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel biedt een aangename en hygiënische ervaring. Het personeel is gastvrij en staat altijd paraat om te helpen. De kamers zijn ruim en comfortabel, en de bedden zijn van goede kwaliteit. Het ontbijtbuffet is uitgebreid en het eten is vers en smakelijk.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Dit fantastische hotel is de perfecte uitvalsbasis voor een bezoek aan zowel Disneyland als het RER-station. Met een handige shuttlebus die elke dertig minuten rijdt, ben je binnen tien minuten op je bestemming. Wij hebben ontzettend genoten van ons verblijf!



© 2007-2025 ReisChecker.nl