ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Grand City Hessenland Zentrum

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ons verblijf was heerlijk ontspannend, mede dankzij de vele mogelijkheden die het hotel biedt: een rustig ontbijt met een prachtig uitzicht door de enorme ramen, gratis cappuccino 's middags in een comfortabele fauteuil, een avondbad in een ligbad en vriendelijke, informatieve gesprekken met de jonge medewerkers. Ook waren er gratis warme drankjes en waterdispensers beschikbaar. Het authentieke jaren 50-ontwerp van dit hotel is een ware traktatie voor wie kan waarderen dat dit waarschijnlijk veel interessantere verhalen te vertellen heeft dan een modern maar zielloos en inwisselbaar interieur. Dit juweeltje bood na drie dagen nog steeds nieuwe details om te ontdekken. Welnu, ja, er zijn ook badkamers uit de jaren 80 in dit hotel. Onze badkamer was tijdens ons verblijf brandschoon. Het feit dat na 40 jaar wat meer slijtage vertoont dan een badkamer van 2000 is begrijpelijk. Onze kamer was vriendelijk en schoon, met uitzicht op het Grimm-plein en Herculess. Je hoorde wat auto's en trams, maar dat deerde mij niet. Ik heb heerlijk geslapen op mijn goede matras. De gang naar de kamers liep langs een cartoon-achtig beschilderde gang, waar je eerst ook nog gebruik kon maken van een historische lift. Ik vond de beschildering een idee dat niet helemaal paste bij de jaren 50-stijl, maar toch een blijk was van de creatieve ideeën van het concept. En tot slot: een uitstekende locatie! 2 minuten naar de tram en het begin van de winkelstraat, de dichtstbijzijnde musea op 5-10 minuten loopafstand.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Samen met mijn dochter en nichtje verbleef ik in Hotel Hessenland en we hebben daar een fantastische tijd gehad. Vooral de lobby en de kinderfaciliteiten waren met veel zorg ontworpen – eigentijds, uitnodigend en perfect voor gezinnen. Het was een genoegen om daar kostbare en onvergetelijke momenten te beleven. Het personeel was buitengewoon vriendelijk, behulpzaam en attent. Je voelt dat ze echt plezier hebben in hun werk en er alles aan doen om de gasten zich op hun gemak te laten voelen. Ik kan dit hotel van harte aanbevelen – zowel voor gezinnen als voor iedereen die een ontspannen en hartelijke sfeer waardeert!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is echt top! Ik ben helemaal weg van hun duurzaamheidsideeën en het vintage interieur in de lobby is gewoonweg prachtig. De kamers zijn ruim en ondanks de centrale ligging, geniet je van een oase van rust 's nachts. De locatie is perfect, met gemakkelijke toegang tot de stad en handige tramverbindingen. En het receptiepersoneel is ontzettend vriendelijk.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Dit hotel, gelegen op een hoek waar trams dag en nacht voorbij denderen, heeft een vintage uitstraling. De locatie in de stad is perfect, maar helaas wordt de rust verstoord door het constante lawaai van de trams die om de bocht razen.



© 2007-2025 ReisChecker.nl