ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Days Inn Bc

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

We hebben net een geweldig last-minute verblijf gehad in dit hotel. We hebben het op korte termijn geboekt vanwege slecht weer op de bergpassen. We kwamen net van een veel duurder hotel en dit Holiday Inn overtrof onze verwachtingen. De kamers en het hele pand waren buitengewoon schoon. De kingsize suite was perfect van formaat en goed uitgerust voor ons kleine gezin met een pasgeborene. De bedden waren comfortabel. Ze hadden een kwaliteitsvol babybedje voor ons beschikbaar. Bovendien kregen we een van de best gevulde gratis warme ontbijten die we ooit hebben gehad. We hebben meerdere malen benadrukt hoe onder de indruk we waren van ons verblijf. Het enige nadeel was dat de ondergrondse parkeergarage laag was (6 voet) en onze truck er niet in paste, wat vervelend zou kunnen zijn in de sneeuw. Dit was echter geen breekpunt omdat er voldoende gratis parkeergelegenheid op het terrein was. We zullen zeker terugkomen!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een fantastische ervaring was het om in dit hotel te verblijven! Alles straalde frisheid, netheid en zorg uit. Het hotel is omringd door bomen, wat zorgt voor een knus en veilig gevoel, en het nabijgelegen benzinestation is erg handig. Het gratis ontbijt was van hoge kwaliteit en het is duidelijk dat ze veel aandacht besteden aan de tevredenheid van hun gasten. Ik zou hier absoluut nog een keer verblijven!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Deze ervaring heeft me omver geblazen. Ik reis vaak en heb een aantal hotels in heel Canada als referentiepunten. Dit hotel sprong er na onze weekreis uit als de beste ervaring die we hebben gehad. Gwen en haar team, verantwoordelijk voor het gratis ontbijt, hebben alles op alles gezet om ervoor te zorgen dat de kwaliteit van het eten hoog is. Ook zorgen ze ervoor dat de gastervaring perfect is. Ze voegen persoonlijkheid toe aan de ervaring door contact te maken met de gasten. Diane en Rose, die we bij de receptie hebben ontmoet, waren altijd zeer behulpzaam en verwelkomend voor ons team. Diane liet ons zelfs gratis de conferentieruimte gebruiken, zonder extra kosten. Geweldig! De schoonmaak was ook ongelooflijk vriendelijk en flexibel. Elk teamlid dat we hebben ontmoet was zeer authentiek en leuk om mee te praten. Indrukwekkend bedrijf, indrukwekkende mensen. Een ervaring van 10/10.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Wat een geweldige ervaring! Deze locatie heeft me echt weten te verrassen. De service bij de receptie was uitmuntend. Zowel de medewerker van de dienst als de schoonmaakster in de lift waren ontzettend vriendelijk en leken echt plezier te hebben in hun werk. Mijn kamer was brandschoon. Het bed was comfortabel en het beddengoed was lekker zacht. Het zwembad was schoon en had een aangename temperatuur. Ook het ontbijt was heerlijk. Zelfs mijn jonge dochters merkten op hoe fijn het hotel was. Ik zal hier zeker nog eens verblijven.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik was enorm onder de indruk van hoe netjes onze kamer en de ontbijtruimte & gangen waren. Het personeel was zeer vriendelijk en professioneel. Het ontbijt was uitstekend, met veel opties, en het werd uitstekend schoon gehouden door het personeel. Het is duidelijk dat ze trots zijn op hun werk, en dat is fijn om te zien. De bedden waren ook zeer comfortabel! Ik zou dit hotel zeker aanbevelen.



© 2007-2025 ReisChecker.nl