ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Le Grande Bretagne

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Bij aankomst om kwart voor vier ontdekte ik dat de gebakjes ontsierd waren door een invasie van insecten. Deze onsmakelijke verrassing stootte me af en ik besloot het aan de verkoopster te melden. Haar reactie was echter verrassend laconiek; ze vertelde me dat dit fenomeen normaal was vanwege de hoge luchtvochtigheid in de winkel. Tegen beter weten in suggereerde ik om een klamboe voor het raam te plaatsen om te voorkomen dat de vliegen op het voedsel zouden neerstrijken. Maar tot mijn verbazing wimpelde ze dit plan resoluut af en beweerde dat het geen enkele zin zou hebben. Deze nonchalante houding ten opzichte van een dergelijke situatie verbaasde me ten zeerste.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Een plek om te vermijden! De medewerker is onbeleefd en onbeschoft naar klanten toe, zelfs tot het punt van onhygiënisch gedrag. Waarom zou je ergens willen werken als je niet prettig behandeld wordt?



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Ik was niet bepaald onder de indruk van mijn laatste koffie-ervaring. De koffie miste elke vorm van schuim en smaak, het leek eerder op een flauwe kop koffiethee. Voor de prijs van € 3,40 per kop had ik zeker iets veel beters verwacht. Al met al een grote teleurstelling, ik zou deze plek niet aanbevelen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Ik was op zoek naar een nieuwe favoriete bakkerij, maar helaas met weinig succes. De verkoopster leek niet erg hygiënisch te werk te gaan, wat mijn eetlust zeker niet ten goede kwam. Daarnaast was de kwaliteit van de producten ook niet om over naar huis te schrijven. De koffie-eclair die ik kocht was zelfs alles behalve vers. Het was een teleurstellende ervaring die me doet verlangen naar een andere plek om mijn zoete lekkernijen te halen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit brood is echt een traktatie, er is zoveel variatie beschikbaar! Het is fijn dat ze elke dag geopend zijn, maar het is wel verstandig om de openingstijden goed in de gaten te houden.



© 2007-2025 ReisChecker.nl