ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Radisson Blu

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het hotel heeft hartelijk personeel, maar de kamers zijn verouderd en versleten. De badkamer is zelfs ronduit onhygiënisch.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Het hotel heeft een wat ouderwetse uitstraling, maar dat doet niets af aan de kwaliteit. De medewerker in Bali had snel door dat we vermoeid waren en regelde direct een kamer voor ons, inclusief een upgrade!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel biedt uitstekende waarde voor je geld! Het personeel is geweldig en de sfeer is klassiek en comfortabel, hoewel misschien niet de meest trendy en moderne plek. De kamers zijn uitzonderlijk schoon en goed onderhouden. Er is een handige gratis pendeldienst naar de Spaanse Trappen. Een ideale uitvalsbasis voor een paar dagen Rome!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het personeel was buitengewoon vriendelijk en behulpzaam. De kamer was in eerste instantie een beetje te warm en nogal luidruchtig, maar de service om de situatie te verbeteren was uitstekend. Het is aan te raden om een kamer in het nieuwere gedeelte te vragen. Zelfs in de winter kan een beetje airconditioning van pas komen. Het ontbijt was van hoge kwaliteit en bood een uitgebreide selectie. Daarnaast waren de faciliteiten van het hotel prima in orde. Hoewel de locatie een eindje van het stadscentrum af ligt, is het openbaar vervoer goed geregeld met een bushalte voor de deur en verschillende andere vervoersmogelijkheden beschikbaar, zoals wandelen naar de Villa Borghese (ongeveer een half uur) of naar het centrum en Termini (ongeveer 40 minuten).



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Ons verblijf in jullie hotel was absoluut geweldig! De kamer was heerlijk ruim en brandschoon. Het personeel, of het nu bij de receptie was, in de bar, in de ontbijtruimte of de housekeeping, was ontzettend attent en vriendelijk. Ze stonden altijd voor ons klaar! Wij bevelen dit hotel van harte aan.



© 2007-2025 ReisChecker.nl