ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Kyriad Toulon Est

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Ik ben erg teleurgesteld in mijn ervaring. De kamer was niet goed schoongemaakt en voelde ouderwets aan. Het ontbijt werd geserveerd met eieren, spek en worstjes, maar helaas was alles koud. De kookplaat stond er wel, maar leek nooit gebruikt te worden, wat vreemd was.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Het lijkt alsof er een glorieuze tijd is geweest, maar nu is alles vervallen en mist de grandeur. De prijs die betaald moet worden, staat niet in verhouding tot wat geboden wordt. Hoewel het personeel vriendelijk is, hebben ze moeite met het spreken van vreemde talen (zelfs Engels).

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Ondanks dat de locatie niet bepaald droomachtig is, bracht de aankomst en het verblijf in dit hotel me rechtstreeks naar het landhuis van de familie Addams! Het was bijna onmogelijk om binnen te komen zonder eerst het hotel te moeten bellen omdat de toegangscode niet werkte. Dus als je een reservering hebt, maar geen telefoon bij je hebt, zul je moeten wachten tot iemand naar buiten komt of elders heen moeten gaan (wat eigenlijk een beter idee zou zijn). De receptioniste was net zo vriendelijk als een gevangenisdeur. Het was bijna moeilijk om zelfs maar een "hallo" te ontvangen... Op de tweede dag tilde ze zelfs haar hoofd niet meer op. Een schande. Er was geen geluid, geen muziek, zelfs geen vlieg te bekennen in het hele hotel. Bijna angstaanjagend. De kamers hadden geen enkele decoratie, hoewel ze kort geleden waren opgeknapt. Een aangename verrassing was echter het comfortabele en schone matras en beddengoed. Afgezien daarvan was de rest van de kamer schoongemaakt, maar als je goed kijkt, is het verre van perfect. Het ontbijt was karikaturaal en minimalistisch. Het reglement dat bij binnenkomst moest worden ondertekend was ook treurig! In 2024 had ik nog nooit eerder een formulier hoeven te ondertekenen waarin ik moest bevestigen dat ik de vele aanbevelingen, verboden en andere waarschuwingen tijdens het verblijf had gelezen. En tot slot, verwacht geen hotel dat eruitziet als op de foto want dit was een soort petrolblauw gebouw met een half loshangend bord op het dak. Kortom: ik begrijp niet hoe een hotelketen klanten reviews zoals de mijne al lange tijd kan laten plaatsen zonder iets te veranderen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Een recente ervaring in een hotel was een grote teleurstelling. Bij aankomst in januari 2025 werd ik geconfronteerd met vervelende bedwantsbeten. Ondanks meerdere pogingen om contact op te nemen met het hotelmanagement tijdens het boeken en via het reserveringscentrum, bleef een reactie uit. Naast dit onhygiënische probleem, vertoonden de kamers ook ernstige gebreken, zoals op de bijgevoegde foto's te zien is. Op de koop toe was de ontbijtzaal om 08.30 uur nog een rommeltje en ontbraken er zelfs mokken (waarop ik te horen kreeg dat dit te wijten was aan mijn late ontbijttijd). Het ontbijt moesten we nuttigen bij een troosteloos zwembad bezaaid met afval tussen de onopgeruimde tafels. Al met al was de prijs van meer dan 100 euro zeker niet gerechtvaardigd! Mijn advies: vermijd dit hotel ten alle koste.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De locatie van dit hotel was perfect voor mijn zakenreis, maar de service liet te wensen over. Het leek alsof ik toiletpapier kreeg dat al gebruikt was door de vorige gast en de receptioniste deed alsof dit normaal was. Het ontbijt was erg basic en niet erg uitgebreid. Gezien de prijs die ik betaalde, vroeg ik me af of ik wel in een luxe hotel verbleef. Bij aankomst werd ik niet erg hartelijk ontvangen, maar na een opmerking werd dit wel goedgemaakt. Gelukkig waren de dames van de schoonmaakploeg wel heel vriendelijk.

Melden


© 2007-2026 ReisChecker.nl