ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Sh Palace

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging10
  • Service6

Dit hotel bevindt zich in een historisch deel van de stad en is omgeven door gezellige terrasjes op een pittoresk plein. De locatie is ideaal, want alles is op loopafstand bereikbaar. Helaas kan het op zondagochtend druk zijn in de ontbijtzaal, waardoor je even moet wachten voordat je kunt genieten van je ontbijt. Houd er rekening mee dat het hotel geen tuin heeft, maar het plein voor de deur biedt een heerlijke plek om in het zonnetje te zitten.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging10
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid8

De kamers zijn keurig en verzorgd, met bedden die stevig maar toch comfortabel zijn. Het ontbijtbuffet is uitgebreid en heerlijk. Het personeel is vriendelijk en staat altijd voor je klaar. De WiFi kan soms wat haperen in de kamer, maar als je even naar de deur of gang loopt gaat het meestal wel goed met inloggen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging6
  • Service10

Na een comfortabele taxirit vanaf het vliegveld, arriveerden we bij een uitstekend hotel met schone en comfortabele kamers. Het enige minpuntje waren de harde bedden, maar gelukkig hadden we slimme slaapmatjes meegenomen. De kamers aan de voorkant en zijkant waren wel wat rumoerig, mede door een kier in het raamkozijn die geluid doorliet. Gelukkig compenseerde de uitstekende en stille airco dit. De WiFi werkte prima op de derde verdieping. Het ontbijtbuffet was geweldig en we waren blij dat we dit hadden bijgeboekt gezien de hoge losse prijs. De wellnessfaciliteiten waren inclusief, hoewel een apart bezoek het niet waard was gezien het gratis gebruik van sauna en zwembad voor iedereen. Het eten buiten het hotel was ook een aanrader, op slechts tien minuten lopen waren er genoeg uitstekende restaurants te vinden met betaalbare driegangenmenu's.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging5
  • Service9

Ik was onder de indruk van de prachtige uitstraling van het hotel, maar voor een kort verblijf in Valencia vond ik de locatie een beetje ver van zowel het stadscentrum als het strand. De kamers waren aangenaam ingericht en de badkamer was keurig verzorgd. Het ontbijt was standaard, geserveerd in buffetvorm, maar het personeel was bijzonder vriendelijk.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging8
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid10

Bij de receptie staat het personeel altijd klaar voor hun gasten. Toen onze kleindochter haar knuffel kwijt was en bleek dat deze per ongeluk met het beddengoed naar de wasserij was gegaan, aarzelde een hotelmedewerkster niet. Ze stapte meteen in de auto en reed drie kwartier naar de wasserij om de knuffel te vinden. Ongelofelijk genoeg vond ze hem en bracht hem nat, maar wel heelhuids terug naar het hotel. Snel pakten we de knuffel mee, omdat we op weg waren naar het vliegveld. De service was echt buitengewoon! Nogmaals hartelijk dank!





© 2007-2025 ReisChecker.nl