ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Swissotel - Dusseldorf

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit7
  • Ligging7
  • Service5

Dit hotel, gelegen op 20 minuten van het centrum van Düsseldorf, is niet bepaald uniek te noemen. Bij aankomst vond ik het vreemd dat ze een borg vroegen, vooral omdat ik met een Mastercard wilde betalen en er niet eens een minibar op de kamer aanwezig was. Er zijn zeker goedkopere en kwalitatief betere hotels te vinden in de omgeving van Düsseldorf. Ik ga volgende keer op zoek naar een andere accommodatie.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging9
  • Service9

Het personeel was ontzettend gastvrij. Met name de oudere dame die het ontbijtbuffet verzorgde, viel op vanwege haar warme attentheid, zelfs richting de jongste gasten.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit3
  • Ligging1
  • Service1
  • Kindvriendelijkheid1

Dit hotel laat echt te wensen over. De kamers zijn saai en gedateerd, en de service is ver te zoeken. Bij aankomst moesten we onverwachts een borg van €50 betalen, wat een slechte start was. Het zwembad, waar we speciaal voor geboekt hadden, bleek gesloten voor renovaties - al stond daar niets over op hun website. Achteraf bleek dat ze het zwembad gewoon dicht hadden gedaan wegens te weinig gasten. Het hotel past totaal niet bij het idee van luxe en gastvrijheid. Wat een teleurstelling.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10
  • Ligging5
  • Service9

Dit trendy hotel heeft een geweldige sfeer en het personeel is enorm gastvrij. De kamers zijn ruim en mooi ingericht, en het eten - zowel het ontbijt als het avondeten - was voortreffelijk. Hoewel de locatie wellicht niet ideaal is omdat het niet op loopafstand van het stadscentrum ligt en het openbaar vervoer beperkt is, is het zeker een topaccommodatie. Wij kijken ernaar uit om hier weer te verblijven!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit9
  • Ligging9
  • Service8
  • Kindvriendelijkheid6

Bij het inchecken werden we snel geholpen door een medewerkster die misschien wat ongeduldig leek. In de Classic kamer waren er twee kapotte lampen, eentje bij de staande lamp en de andere bij het nachtkastje. Helaas werden deze niet vervangen tijdens ons verblijf van twee dagen, ondanks dat we ze zelf voor het personeel hadden klaargelegd. Het ontbijt was geweldig, ondanks de drukte was alles ruim voldoende en het personeel werkte hard om alles soepel te laten verlopen. Helaas vonden we de drankjes aan de bar en het eten in het restaurant te duur, daarom zijn we tijdens ons verblijf uit eten gegaan in Düsseldorf, waar de kwaliteit van het eten goed was en de prijzen betaalbaarder waren. De kamer en de badkamer waren allebei keurig schoongemaakt.





© 2007-2025 ReisChecker.nl