ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Travelodge

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Gisteravond werd mijn zus oncomfortabel gevolgd door mannen met een Oost-Indisch uiterlijk op deze locatie. Bij aankomst rende ze naar binnen voor veiligheid, maar zelfs de beveiliging leek haar angst te minimaliseren. Een van de mannen droeg een opvallende gele hoofddoek. Ik zou deze plek niet aanbevelen als een veilige omgeving voor vrouwen of kinderen.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

Toen mijn collega's hier verbleven, waren ze absoluut geschokt door de staat van de kamer. Het tapijt vertoonde onsmakelijke vlekken, waaronder zelfs bloedvlekken, en er waren ook penstrepen op de muren te vinden. De lakens waren vies en in het algemeen was de hygiëne ver te zoeken. Dit is geen plek waar we ooit nog zullen terugkeren voor zaken, en ik zal mijn ervaring zeker delen met andere professionals in onze branche.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

We brachten een nacht door in dit hotel. De tarieven waren zeer betaalbaar, precies goed voor een kort verblijf. Echter, er was een onverwachte verrassing toen we een kapot stukje van een drugsgebruiksvoorwerp achterin het nachtkastje vonden. Toen we dit meldden bij de receptie, reageerde het personeelslid op een nogal ongepaste manier door te zeggen dat we geluk hadden dat het niet door de schoonmakers was ontdekt, anders zouden we ervoor moeten betalen. Dat was nogal schokkend! Daarnaast was er gedurende de hele nacht veel lawaai en gefeest, maar gelukkig vond dit niet in onze directe omgeving plaats, dus konden we toch genieten van een goede nachtrust.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Dit hotel behoort tot de minst aangename plekken waar ik in de afgelopen vijf jaar verbleven heb. Gelegen op een onplezierige locatie met een onveilige sfeer. Bij het inchecken werd mijn Diamond-lidmaatschap genegeerd, wat een zorgwekkend signaal is voor de service. Ondanks het vriendelijke personeel, scoort dit hotel gemiddeld. De kamer op de tweede verdieping was niet veel beter. De muffe geur en verouderde fitnessruimte droegen niet bij aan een comfortabel verblijf. De kamer zelf had gebreken, zoals een niet automatisch sluitende deur en een zwakke airconditioning. Daarnaast waren de badkamer en meubels versleten, met bevlekte vloeren. Het bed bood minimale comfort en het constante lawaai op de gang maakte de ervaring nog onaangenamer. Ik zou anderen niet aanraden om hier te verblijven. De beoordeling van meer dan 2 sterren is onterecht. Er zijn betere opties in Pennsylvania voor een vergelijkbare prijs. Dit hotel doet mij ernstig twijfelen aan de reputatie van Wyndham. Mijn recente ervaringen hebben mij aan het denken gezet over mijn trouw aan dit merk. Als de situatie niet verbetert, zal ik mijn keuzes heroverwegen. Deze ervaring was zo teleurstellend dat ik besloten heb hier nooit meer terug te keren.

Melden


Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

De positieve punten van de hotelkamer, zoals fris beddengoed en schone handdoeken, konden helaas niet verdoezelen dat de rest van de ervaring teleurstellend was. Het gemis aan parkeergelegenheid bij de ingang dwong je om via de zij-ingang met al je bagage te sjouwen, wat niet bepaald prettig was. De airconditioning in de kamer liet te wensen over en produceerde bijna lauwe lucht. Toen ik hierover bij de receptie navraag deed, werd ik afgescheept met excuses en ontkenning door de medewerkster. Het meubilair vertoonde duidelijke tekenen van slijtage en verkleuring, terwijl de koelkast aan de buitenkant plakkerig en vies was. Het oude tapijt met vlekken en het te kleine bad droegen niet bij aan het comfort van de kamer. De aanwezigheid van daklozen in de buurt van de parkeerplaats zorgde voor een onveilig gevoel, zeker gedurende de dag en nacht.

Melden


© 2007-2025 ReisChecker.nl