ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Sheraton Soma Bay Resort

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een onvergetelijk verblijf van aankomst tot vertrek! Vanaf het moment dat ik aankwam, werd ik verwelkomd met warme gastvrijheid en een vlotte incheckprocedure. Alle verzoeken die ik tijdens mijn vijf nachten durende verblijf had, werden met een glimlach vervuld. Het ontbijt was heerlijk, maar het dinerbuffet was echt uitzonderlijk. De service in het restaurant overtrof alle verwachtingen, met vriendelijk personeel dat snel en met een glimlach bediende. Ik heb verschillende hotels in Soma Bay uitgeprobeerd, maar geen enkele kon tippen aan de ervaring die ik had bij het Sheraton. Ik kijk nu al uit naar mijn volgende bezoek. Na mijn derde verblijf in december 2024 wil ik nogmaals benadrukken hoe spijtig het is dat ik dit hotel niet eerder heb ontdekt. Het personeel, de standaard van het hotel en het eten zijn ongeëvenaard in Soma Bay. Ik tel al af naar mijn terugkeer in januari. Mijn oprechte dank aan het personeel en het management. Blijf zo doorgaan en een gelukkig nieuwjaar gewenst aan allen!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ondanks dat de belangrijkste voorzieningen waren opgeknapt, hebben we in Soma Bay kunnen genieten van een unieke ervaring. De persoonlijke service, heerlijke Egyptische en internationale gerechten en de relaxte sfeer maakten ons verblijf echt onvergetelijk. Bijzonder indrukwekkend was de attente heer Said, die de leiding had over de restaurants. Zijn toewijding zorgde ervoor dat elke gast zich bijzonder voelde. En niet te vergeten het verrukkelijke verse mangosap dat echt van topkwaliteit was!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

We verbleven hier zes nachten en genoten van een prachtige suite aan het strand met een ruim terras. Hoewel de kamers wat verouderd zijn, wordt het hele hotel momenteel gerenoveerd, wat een positieve ontwikkeling is. Hoewel we ons zorgen maakten over eventuele bouwwerkzaamheden die ons verblijf zouden kunnen verstoren, hebben we hier gelukkig niets van gemerkt. Het strand is prachtig met wit zand en ondiep water, ideaal voor gezinnen met kinderen. We hebben genoten van de ontbijt- en dinerbuffetten, die erg goed waren. Ook de roomservice was top, vooral de pizza tussen 12.00 en 16.30 uur. De ligging van het hotel vlakbij de steiger was ideaal, vooral omdat snorkelen hier een must is. Al met al hebben we een geweldige tijd gehad en genoten van ons verblijf.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De kamers ogen misschien wat ouderwets, maar desondanks heb ik een aangenaam verblijf gehad. Het personeel was ontzettend gastvrij en vriendelijk.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een nette en opgeruimde omgeving, waar ik vriendelijk ben ontvangen en geholpen.



© 2007-2025 ReisChecker.nl