ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Mercure Centre Republique

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit hotel is echt een pareltje! Alles is zo fris en netjes, je voelt je er meteen thuis.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De locatie is perfect midden in het bruisende stadscentrum, omringd door winkels en restaurants. Hoewel de lobby aan de kleine kant is, word je hartelijk verwelkomd door het vriendelijke personeel. Het ontbijt is uitgebreid en heerlijk, waardoor je de dag goed kunt beginnen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Het hotel bevindt zich in het centrum, wat het parkeren met de auto lastig maakt. Gelukkig is er een ruime parkeergarage genaamd Place Republique op korte afstand van het hotel beschikbaar. De Nespresso-machine in de kamer had water dat duidelijk niet recentelijk vervangen was en een groenige tint had. De ramen in de kamers op de eerste verdieping bevinden zich op een hoogte waarbij het lastig is om naar buiten te kijken. De matrasbeschermer van plastic draagt niet bij aan een comfortabele nachtrust en is niet bepaald wat je van 'high end bedding' zoals Mercure zouden verwachten. Tijdens de zomer zouden hotels moeten overwegen om hun warme dekbedden te vervangen door lichtere exemplaren van bijvoorbeeld bamboevezels. Het is vreemd dat dit hotel ervan uitgaat dat gasten in het hartje van de zomer met een dik dekbed willen slapen en de airconditioning op maximum willen zetten. Gelukkig was het ontbijt prima en hebben we genoten van het terras!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

De prijs-kwaliteitverhouding van dit hotel laat te wensen over. De kamers zijn compact en de service is niet om over naar huis te schrijven. Het valt op dat ze zelfs besparen op simpele dingen, zoals glazen in de kamer (die vervangen zijn door kartonnen bekertjes). De badkamer is ook aan de krappe kant. Het enige pluspunt is de centrale ligging in de stad.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Hoewel de kamers compact zijn en de badkamer uitdagend smal is, kan zelfs de lenige gast moeite hebben om comfortabel gebruik te maken van het toilet. Gelukkig compenseert de goede douche en de vriendelijke staf voor deze krappe situatie. De kamer schoon en verzorgd, al is het wel even wennen aan de beperkte ruimte.



© 2007-2025 ReisChecker.nl