ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Place Louis Riel Suite

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

Hoewel het hotel er mooi uitziet en de kamers comfortabel zijn, zijn er enkele aspecten waar ik niet helemaal tevreden over ben. Het hotel houdt namelijk een bedrag van $300 vast op mijn creditcard, wat meer is dan bij vergelijkbare hotels in de VS zoals W Hotels of Marriott. Persoonlijk geef ik liever geen extra geld uit aan een keuken in de kamer, aangezien de meeste mensen tijdens hun vakantie niet willen koken. Daarnaast vond ik het vreemd dat het bed alleen een onderlaken had in plaats van een hoeslaken, wat snel versleten raakte. Dit is een concept dat ik simpelweg niet kan begrijpen. Daarom geef ik dit hotel twee sterren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De suites zijn fantastisch, ongelofelijk schoon en perfect gelegen in het hart van de stad. We waren dol op het ruime bed en de complete keukenfaciliteiten. De ontvangst was uiterst vriendelijk en de fitnessruimte en wasserette waren top. We voelden ons veilig en verwend door de prachtige inrichting. Deze accommodatie straalt gastvrijheid uit!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

Tijdens mijn verblijf in de Executive Studio Suite profiteerde ik van hun Winterdeal. Ik was aangenaam verrast door de ruimte van de kamer in verhouding tot de prijs. De kitchenette was een leuke toevoeging en het bed was heerlijk comfortabel. Let op: parkeren was niet inbegrepen en er was helaas geen zwembad aanwezig.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Laat je niet misleiden door de buitenkant van dit hotel, dat er misschien uitziet als een oud appartementencomplex. Zodra je binnenkomt, word je verrast door de moderne en smaakvolle renovatie. De kamer is net zo uitnodigend als een chique loft, met een prachtige keuken voorzien van hoogwaardige apparatuur en luxe afwerkingen. De bar kijkt uit op een eigentijdse woon- en slaapruimte met stijlvol leren meubilair. De kamers en de gemeenschappelijke ruimtes zijn versierd met prachtige inheemse kunst, wat een unieke sfeer creëert. Deze plek is ideaal voor een langer verblijf! Ik geef het een 8/10. P.S. - Ondanks dat de buurt door sommigen als minder wenselijk wordt beschouwd, bevindt dit hotel zich in het bruisende centrum van Winnipeg, waar weinig andere accommodaties zijn die beter passen bij de omgeving.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Een bruisend hotel midden in de stad. De inrichting straalde luxe uit en vooral de kitchenette was een aangename verrassing. We verbleven met vier personen in een executive suite met groot tweepersoonsbed, waardoor de kinderen op de slaapbank sliepen (die overigens verrassend comfortabel was), en de volwassenen in een aparte slaapkamer met een kingsize bed... Heerlijk! Het ontbijt was typisch continentaal: een overvloed aan gebak, enkele appels en sinaasappels. Voor een eiwitrijke maaltijd zou ik echter elders kijken.



© 2007-2025 ReisChecker.nl