ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Mercure Centre

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Wat een tegenvaller! Normaal gesproken verblijf ik graag in de bescheiden Ibis Budget-hotels, maar dit 4-sterrenhotel heeft me echt verbaasd met het geluidsniveau. Ondanks dat ik van tevoren om een stille kamer had gevraagd, werd ik in kamer 616 geplaatst, berucht vanwege het constante geluid van de airconditioning-/ventilatiemotoren op het dak. Ook de ventilatiemotoren in de inkomhal zorgden voor veel lawaai. Na een vrijwel slapeloze nacht kreeg ik een andere kamer op de tweede verdieping, kamer 416. Het geluid van de motoren was hier gelukkig minder hard, maar nog steeds hoorbaar. Ik kon zelfs de bewegingen van mijn boven- en onderburen bijna letterlijk volgen. Het lijkt erop dat de slechte geluidsisolatie van het gebouw zelf het probleem is en dat het nooit is opgelost. Echt teleurstellend voor een 4-sterrenhotel. Wel wil ik het personeel een pluim geven voor hun inzet en het vriendelijke gebaar van 2 gratis ontbijten. Helaas zal ik niet meer terugkeren naar dit hotel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit4

De toiletten waren erg vies door kalkaanslag (niet bepaald smakelijk), en het tapijt zat vol met hardnekkige vlekken (een gewone vloer zou veel hygiënischer zijn, vooral omdat huisdieren waren toegestaan). Maar gelukkig was de ontvangst wel heel vriendelijk en professioneel.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Praktisch voor een tussenstop, maar mist wat sfeer. Parkeerkosten zijn aan de hoge kant.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Een uitstekende accommodatie in het hartje van de stad. Geniet van een kraaknette en ruime kamer, en begin je dag met een voortreffelijk ontbijt.



© 2007-2025 ReisChecker.nl