ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Metropolitan

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit5
  • Service7

De locatie ten opzichte van het centrum is uitstekend, en de service voor excursies en informatie is top. Toen we aankwamen en de kamer niet schoon was, hebben ze direct gereageerd en ons een andere kamer gegeven. Onze kamer was ruim genoeg voor twee personen, hoewel we ook kleinere kamers hebben gezien. De bedden waren stevig en comfortabel, wat zeker belangrijk was voor mijn rugklachten. De prijs-kwaliteitverhouding is prima, maar verwacht geen luxe.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit3
  • Ligging9
  • Service2

De staat van de lobby laat te wensen over, met versleten vloerbedekking op de trappen. Kamer 202 is voorzien van goedkope laminaatvloer die slecht gelegd is. De bedden zijn van verschillende kwaliteit, waarbij de ene keihard aanvoelt en de andere erg doorgezakt is. De kamer vertoont tekenen van achterstallig onderhoud, met openliggende bedrading en een rommelige televisiekabel die nog aangesloten moet worden. De faciliteiten in de badkamer zoals douche en toilet zijn klein, met versleten plastic wanden en vieze, kapotte tegels. Ondanks een schone wastafel valt de algehele hygiëne tegen, met haren en vuil overal aanwezig. De service laat ook te wensen over, met minimale schoonmaak en weinig aandacht voor detail. Het ontbijt is teleurstellend, met weinig variatie en hergebruik van sinaasappelpartjes. Enige pluspunt lijkt de kwaliteit van de koffie te zijn, maar over het algemeen is de algehele ervaring niet optimaal.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Service4

De uitstraling doet weinig luxueus aan en gasten klagen nog steeds over het storende geluid van krakende bedden dat niet is opgelost.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6
  • Service1

Ik was niet bepaald onder de indruk van dit hotel. De gastvrijheid liet te wensen over, de kamers waren niet bepaald schoon en erg krap van formaat. Wat ik wel fijn vond, was de centrale ligging in het hart van de stad.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8
  • Ligging8
  • Service10
  • Kindvriendelijkheid7

Dit bescheiden hotel in het hart van de stad biedt een degelijke service, maar luxueuze voorzieningen zijn niet aanwezig. Verwacht geen drie-sterren luxe, maar een aangenaam verblijf op een centrale locatie.





© 2007-2025 ReisChecker.nl