ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Cephalonia Palace

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Dit hotel is gelegen in een vredige omgeving, op slechts 200 meter afstand van het beroemde Xi-strand met zijn kaneelkleurig zand en de kliffen langs de kust bedekt met klei. De kamers zijn prachtig ingericht en de badkamers zijn van goede kwaliteit, passend bij de standaarden van Griekenland. De service is uitstekend en tijdens ons verblijf in de laatste week van september hebben we volop genoten van de gastvrijheid. Het eten was smakelijk en gevarieerd, alhoewel een iets groter aanbod aan zeevruchten gewenst zou zijn. Bij de zwembadbar werden verfrissende drankjes geserveerd en voor het diner kon je er ook matige sandwiches bestellen. Kortom, dit hotel biedt een prachtige en kalme sfeer om heerlijk te ontspannen.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Mijn partner en ik genoten van een verblijf van 10 nachten met all-inclusive service in dit hotel en het overtrof onze verwachtingen. Het personeel was uiterst vriendelijk en hardwerkend, en zorgde voor een geweldige sfeer tijdens ons verblijf. Elke avond genoten we van heerlijk eten met gevarieerde opties, en ook het assortiment bier en wijn was van goede kwaliteit. De locatie van het hotel was perfect, op slechts 2 minuten lopen van een prachtig, uitgestrekt strand met veel activiteiten om van te genieten. Daarnaast was de pendeldienst naar de nabijgelegen stad een handige optie om de omgeving te verkennen. Op slechts 3 minuten lopen van het hotel bevond zich ook een autoverhuur, wat voor ons erg handig was. Het feit dat ze zelfs de auto bij het hotel konden afleveren was een geweldige service. Al met al hebben we een fantastische tijd gehad in dit hotel en we zouden het zeker aanraden aan anderen. We kijken er zelfs naar uit om op een dag terug te keren.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De ligging van de accommodatie was geweldig, omgeven door bos en dichtbij de zee. Het zwembad was prachtig met weelderige bloemen en kruiden, wat echt een leuke sfeer gaf. Alhoewel er weinig supermarkten of winkels in de buurt waren. Het schoonmaakpersoneel en de animatiemedewerkers waren ontzettend vriendelijk en behulpzaam, helaas was de keukenmanager nogal onvriendelijk en leek hij te letten op elke hap die we namen, dat was wel jammer. De kamers waren netjes met een prachtig uitzicht en een knus terras.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Bij het beoordelen van de ervaring in het Cephalonia Palace Hotel is het essentieel om zowel de hoogtepunten als enkele minpunten in overweging te nemen. De kamers, hoewel misschien niet hypermodern, werden regelmatig schoongemaakt en voorzien van schone handdoeken om de twee dagen - dit verdient zeker lof. Helaas waren er enkele hinderlijke problemen met de kamerkaarten die regelmatig vervangen moesten worden, wat voor wat ongemak kon zorgen, zij het niet voor alle kamers. De animatieactiviteiten waren voornamelijk gericht op ouderen en kinderen, wat niet voor alle gasten ideaal was. Gelukkig bood het nabijgelegen XÎ-strand een mooie plek om te ontspannen, waardoor het gebrek aan ligstoelen bij het zwembad niet als een groot probleem ervaren werd. Op het gebied van gastronomie bood het hotel bevredigende maaltijden waarin voor ieder wat wils te vinden was. Het personeel was vriendelijk en behulpzaam. Helaas was de supermarkt wat ver weg, maar er was een handige bushalte in de buurt om tegen een kleine vergoeding naar de stad te reizen. De charmante barmannen droegen bij aan een fijne sfeer in het hotel. Over het algemeen was de receptieservice goed, alhoewel één medewerker, voornamelijk 's nachts werkzaam, niet al te beleefd was. Wat betreft het weer, was het simpelweg fantastisch: elke dag zonnig en het water heerlijk warm. Dit was in augustus, dus dit mocht worden verwacht. Een bijzonder aspect was dat je met de veerboot vanaf het vliegveld naar het hotel moest reizen. Het eiland was werkelijk prachtig en wordt vaak onderschat door toeristen, met geweldige stranden en adembenemende uitzichten. Het was gemakkelijk om een auto te huren nabij het hotel om de stad te verkennen of een veerboot naar een ander deel van het eiland te nemen, maar ook reizen met de auto behoorde tot de mogelijkheden. Al met al kan de algehele beoordeling van het hotel positief zijn, vooral voor gasten die willen genieten van een sfeervol strand en het prachtige weer hoog in het vaandel hebben.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ik waardeer de fantastische en diverse culinaire ervaring hier enorm. Bovendien is het strand slechts een steenworp afstand. In de kamer waren er voorzieningen zoals mineraalwater, thee en een waterkoker, maar helaas ontbrak de mogelijkheid om koffie te zetten.



© 2007-2025 ReisChecker.nl