ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Radisson Blu

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De ligging van het hotel is ideaal, op steenworp afstand van de Domplatz en de Krämerbrücke, en andere bezienswaardigheden zijn ook gemakkelijk bereikbaar. We konden onze auto veilig parkeren in de parkeergarage naast de deur. Het personeel van het hotel was ontzettend vriendelijk en attent gedurende ons verblijf. We hebben genoten van een heerlijk ontbijt met een ruime keuze aan lekkernijen. Als je in Erfurt bent, is het Radisson Blu een absolute aanrader!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit8

De kamer was knus, maar miste een nachtkastje aan één kant waardoor er geen plek was om spullen neer te zetten. Het bed en de beddengoed waren van goede kwaliteit. Helaas had de badkamer slechts één glazen deur, wat resulteerde in weinig privacy. Gelukkig werd een verstopt toilet snel gerepareerd. Ik zou zeggen dat het verblijf geschikt is voor een of twee nachten, maar niet langer. Het ontbijt was royaal en werd continu aangevuld. Het was wellicht wat chaotisch, maar het hielp om eerst een verkenningsronde te maken voordat je je bord vulde. 's Avonds was de bar altijd vol, maar het personeel was enorm vriendelijk en behulpzaam.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Dit hotel heeft een uitstekende locatie aan de rand van de historische stad, met parkeergelegenheid die echter aan de prijzige kant is. De kamer was wat aan de kleine kant en de tv had beperkte kanalen met af en toe storing. Ondanks herhaaldelijk klagen werd dit tijdens het weekend niet opgelost. De kamer was wel schoon en voorzien van een kluisje en airconditioning. Het ontbijt was prima, maar er was helaas geen gebakken spek beschikbaar bij de roerei, wat je niet zou verwachten van een 4-sterrenhotel. Gelukkig was het personeel bij de receptie vriendelijk en behulpzaam.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit2

We hadden twee suites geboekt, beide met bad, maar tot onze teleurstelling ontbrak dit in beide kamers. Bovendien was de koelkast in een van de kamers kapot terwijl het buiten 34 graden was. Tot overmaat van ramp bleek het hotel ook nog eens in verbouwing te zijn, zonder dat hier vooraf melding van was gemaakt.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De kamers zijn helaas niet voorzien van airconditioning, maar gelukkig is er wel een efficiënt koelsysteem aanwezig.



© 2007-2025 ReisChecker.nl