ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Citadines Tour Eiffel

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit was mijn eerste keer dat ik vier nachten in Parijs doorbracht en de locatie was perfect. Hoewel er bussen en metro's beschikbaar waren, koos ik ervoor om Uber te bellen en te wandelen. Vanuit mijn kamer kon ik zelfs een glimp opvangen van de Eiffeltoren. Hoewel sommigen zeiden dat de nabijgelegen metro lawaaierig was, heb ik daar eigenlijk niet veel van gemerkt. De ochtendgeluiden van fluitende duiven en een zacht krakende deur waren alles wat ik hoorde, wat ik prima vond. Er wordt geen tandpasta of tandenborstel verstrekt, dus je moet zelf de handdoeken verwisselen. Er is geen dagelijkse schoonmaak, maar het hebben van een keuken was geweldig. Je kunt boodschappen doen en eenvoudige maaltijden bereiden. Beneden is er gratis koffie en brood beschikbaar. Ik beveel deze plek echt aan, vooral vanwege de badkuip en de krachtige waterdruk. Ik ga binnenkort naar een vijfsterrenhotel, maar ik ben van plan om hier weer terug te keren zodra ik op mijn kamer ben!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

Ik ben teleurgesteld in het product, het voldoet niet aan mijn verwachtingen. De afbeelding op de website zou beter verwijderd kunnen worden, omdat deze een vertekend beeld geeft van het product.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Prachtige kamer met een schitterend panoramisch uitzicht, handige parkeermogelijkheden en gunstig gelegen vlak bij een metrostation.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Prachtige ruime kamer met een vleugje luxe. De bedden waren hemels en de badkamer was een ware verwennerij. Als kers op de taart was er een adembenemend uitzicht op de Eiffeltoren. Samen met mijn dochter heb ik hier een fantastische tijd gehad.



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit6

De kamers ogen aantrekkelijk en mooi, maar er mag wel wat vaker gestofzuigd worden, vooral onder de bedden. De ligging van het hotel is fantastisch, vooral wanneer je graag dicht bij het terras zit. Helaas laat de Engelse taalvaardigheid van het receptiepersoneel te wensen over, wat voor communicatieproblemen kan zorgen. Dit is teleurstellend voor een hotel dat gasten van over de hele wereld ontvangt. Daarnaast verliezen ze punten op het gebied van facturering, aangezien we verrast werden door een niet-gecommuniceerde factuur. De parkeertarieven zijn aan de hoge kant. Al met al, een hotel met een geweldige locatie en mooie kamers, maar er is ruimte voor verbetering op het gebied van service en hygiëne.



© 2007-2025 ReisChecker.nl