ReisChecker.nl maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Sluiten

RSS feed

Hotel Le Soleil

Beoordelingen

Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Dit prachtige luxehotel ademt Franse elegantie met zijn traditionele decor. De kamers zijn voorzien van heerlijk comfortabele bedden en het gemak van valetparking. Het aangrenzende Franse restaurant voegt een leuke touch toe aan de ervaring. Het personeel overtrof alle verwachtingen met hun fantastische service. En als kers op de taart, werden we 's nachts verwend met heerlijke chocolaatjes op onze kussens - een attent gebaar waar we erg van onder de indruk waren!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Samen met mijn gezin brachten we een heerlijke nacht door in dit hotel voor een korte trip. De inrichting was tot in de puntjes verzorgd en het personeel was ontzettend gastvrij, hartelijk en professioneel. Zowel de valet parking als het inchecken verliepen vlekkeloos. Wat ons vooral beviel, was de slimme opzet van de kamer waarbij het bed gescheiden was van de zithoek. De ligging was perfect, op korte loopafstand van het centrum en Coal Harbour. Dankzij hun flexibele parkeerbeleid konden we na het uitchecken nog een paar uur onze auto bij het hotel laten staan, zodat we nog verder de stad konden verkennen. Een absolute aanrader voor iedereen die op zoek is naar een comfortabel verblijf!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

De kamer was niet alleen groot, maar ook prachtig ingericht en een oase van comfort. De heerlijk geurende zeep en lotions maakten de ervaring alleen maar beter. Het restaurant van het hotel was een waar juweeltje, met attent personeel en heerlijk bereide gerechten. Aan elk detail was gedacht en de roomservice was vliegensvlug. Het personeel was bijzonder vriendelijk en behulpzaam, waardoor het verblijf nog aangenamer werd. Parkeren kan een uitdaging zijn vanwege de drukke locatie in het centrum, maar kies zeker voor valet parkeren voor extra gemak, zelfs als het wat extra kost. Ik zou hier absoluut opnieuw verblijven en raad het ten zeerste aan aan anderen!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Ons verblijf in Hotel Le Soleil was echt fantastisch! We vierden onze jubileum en waren aangenaam verrast door de attente service van Benjamin. Toen we om een ventilator vroegen, stond deze al klaar in onze kamer, samen met een heerlijke fles witte wijn en een persoonlijke gelukwens voor ons jubileum. Dit soort kleine gebaren zorgen ervoor dat we altijd bij dit hotel willen terugkomen. De indeling van de kamer met aparte slaapkamer en een gezellig zitgedeelte met tv gaf ons het gevoel alsof we vrienden in onze eigen woonkamer ontvingen. Ondanks dat het hotel in het centrum ligt, was het verrassend rustig. Het personeel was bijzonder vriendelijk en behulpzaam. De bedden waren zeer comfortabel en de airconditioning werkte perfect. We parkeerden onze auto en konden gemakkelijk te voet overal naartoe. Een speciale vermelding verdient Rahul, die ons hielp met onze bagage en auto. We hebben zo'n geweldige ervaring gehad dat we al uitkijken naar ons volgende bezoek. Wij bevelen dit boetiekhotel van harte aan!



Reisperiode: onbekend

  • Prijs / kwaliteit10

Uitstekende dienstverlening, gunstige locatie en eenvoudig te bereiken.



© 2007-2025 ReisChecker.nl